?Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts? 3 listopada ponownie w Multikinie!

Ed Sheeran na specjalne życzenie fanów ponownie na Wielkim Ekranie Multikna! Najpopularniejszy brytyjski wokalista młodego pokolenia, laureat dwóch BRIT Awards, nagrody Ivor Novello oraz twórca takich przebojów jak I see fire, Sing, czy Don?t 3 listopada ponownie w kinach sieci Multikino.

W lipcu 2015 roku Ed Sheeran zyskał miano pierwszego artysty w dziejach, który wystąpił solowo na kultowym stadionie Wembley. Trzy noce, 240 000 oddanych fanów i on ? samotny ? na scenie. Niezapomniany widok!

Ed zachwycił publiczność wykonując wszystkie swoje przeboje z pierwszych miejsc list przebojów, takie jak THE A TEAM, DON?T, SING oraz światowy hit THINKING OUT LOUD. Dodatkowo na scenie, ku zaskoczeniu publiczności, wsparł go sam legendarny Sir Elton John. Wymienione hity pochodzą z ostatniego wydawnictwa artysty ? ?X?, które ukazało się w czerwcu 2014 roku. Album w Polsce uzyskał status podwójnej platynowej płyty.

Oprócz zapierającego dech w piersiach występu Jumpers for Goalposts przedstawia także życie Eda za kulisami ? sprzedaż miliona płyt, wygrana kolejnych nagród i gra dla publiczności w każdym zakątku świata. To szczery i intymny portret artysty ? oraz jego najbliższych ? i tego, jak daleko Ed zaszedł w tak krótkim czasie.

To wyjątkowe wydarzenie pozwoli fanom z całego świata znaleźć się tak blisko bestsellerowego artysty jak nigdy wcześniej. A jeśli ktoś widział już występ Eda na żywo, to Jumpers for Goalpost z pewnością przypomni wspaniałe chwile w towarzystwie Sheerana.

?Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts? będzie można zobaczyć ponownie 3 listopada o godz. 19.30 w całej sieci  kin Multikino z wyłączeniem Sopotu oraz Poznania ? Starego Browaru.

Ceny biletów: Warszawa: 25 zł Gdańsk, Gdynia, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław: 22 zł Pozostałe: 19 zł

Na cykl Koncertów na Wielkim Ekranie w Multikinie zaprasza FCA Poland. Multikino i FCA Poland, producent zawsze gotowego do drogi nowego Jeepa? Renegade zapraszają fanów muzyki na Wielkim Ekranie w Multikinie do konkursu ?Jeep? w Multikinie? więcej informacji na: https://multikino.pl/pl/wydarzenia/koncerty/jeep-w-multikinie-podczas-koncertow

Bilety na ?Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts? w sprzedaży od 22 października. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz