?Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts? 22 października tylko w Multikinie!

Ed Sheeran ponownie w Polsce! Najpopularniejszy brytyjski wokalista młodego pokolenia, laureat dwóch BRIT Awards, nagrody Ivor Novello oraz twórca takich przebojów jak I see fire, Sing, czy Don?t 22 października na Wielkim Ekranie w wybranych kinach sieci Multikino.

W lipcu 2015 roku Ed Sheeran zyskał miano pierwszego artysty w dziejach, który wystąpił solowo na kultowym stadionie Wembley. Trzy noce, 240 000 oddanych fanów i on ? samotny ? na scenie. Niezapomniany widok!

Na ten wyjątkowy koncert składa się materiał z trzech świetnych występów Eda. Uchwycony w zapierającej dech w piersiach jakości HD koncert będzie pokazywany ze SPECJALNĄ TRANSMISJĄ NA ŻYWO prosto z Leicester Square, skąd sygnał nadany zostanie na cały świat.

Ed zachwycił publiczność wykonując wszystkie swoje przeboje z pierwszych miejsc list przebojów, takie jak THE A TEAM, DON?T, SING oraz światowy hit THINKING OUT LOUD. Dodatkowo na scenie, ku zaskoczeniu publiczności, wsparł go sam legendarny Sir Elton John. Wymienione hity pochodzą z ostatniego wydawnictwa artysty ? ?X?, które ukazało się w czerwcu 2014 roku. Album w Polsce uzyskał status podwójnej platynowej płyty.

Oprócz zapierającego dech w piersiach występu Jumpers for Goalposts przedstawia także życie Eda za kulisami ? sprzedaż miliona płyt, wygrana kolejnych nagród i gra dla publiczności w każdym zakątku świata. To szczery i intymny portret artysty ? oraz jego najbliższych ? i tego, jak daleko Ed zaszedł w tak krótkim czasie.

To wyjątkowe wydarzenie pozwoli fanom z całego świata znaleźć się tak blisko bestsellerowego artysty jak nigdy wcześniej. A jeśli ktoś widział już występ Eda na żywo, to Jumpers for Goalpost z pewnością przypomni wspaniałe chwile w towarzystwie Sheerana.

?Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts? będzie można zobaczyć 22 października o godz. 19.30 w  wybranych kinach sieci Multikino: BYDGOSZCZ, GDAŃSK, GDYNIA, KATOWICE, KRAKÓW, LUBLIN, ŁÓDŹ, OLSZTYN, POZNAŃ 51, POZNAŃ ? STARY BROWAR, RZESZÓW, SZCZECIN, TARGÓWEK, URSYNÓW, ZŁOTE TARASY, WROCŁAW PASAŻ, ZABRZE.

Ceny biletów: 25 zł

Plan transmisji: 19.30 ? start transmisji satelitarnej 20.00 ? koncert na żywo Eda Sheerana z Leicester Square, Londyn (ok. 30 min) 20.30 ? start projekcji filmu ?Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts? 22:15 ? zakończenie projekcji

Na cykl Koncertów na Wielkim Ekranie w Multikinie zaprasza FCA Poland. Multikino i FCA Poland, producent zawsze gotowego do drogi nowego Jeepa? Renegade zapraszają fanów muzyki na Wielkim Ekranie w Multikinie do konkursu ?Jeep? w Multikinie? więcej informacji na: https://multikino.pl/pl/wydarzenia/koncerty/jeep-w-multikinie-podczas-koncertow

Bilety na ?Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts? w sprzedaży od 24 września. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz