„Dziewczyna z perłą” po raz pierwszy w Multikinie w ramach projektu „Wystawa na ekranie”

?Wystawa na ekranie? (?Exhibition on Screen?) to prezentacja kolekcji najwybitniejszych artystów malarstwa z najważniejszych muzeów na całym świecie. Na dużym ekranie, w znakomitej jakości obrazu HD będą pokazane wystawy tematyczne, uchwycone w specjalny, dostosowany do warunków kinowych sposób. 21 września Multikino pokaże wystawę ?Dziewczyna z perłą oraz inne skarby z domu Maurycego w Hadze?.

Phil Grabsky ? pomysłodawca i główny producent całego przedsięwzięcia ? przy pomocy ciekawej narracji, a także dzięki wypowiedziom ekspertów, wizytom w pracowniach konserwatorskich i maksymalnym zbliżeniom ukazującym dzieła w detalach, umożliwia widzom całego świata zobaczenie tego, co jest niedostępne podczas tradycyjnej wizyty w galerii czy w muzeum. Cykl ?Wystawa na ekranie? (?Exhibition on Screen?) przenosi na duży ekran bezcenne arcydzieła, do których dostęp jest często z różnych powodów ograniczony. Przedstawia również fakty z życia najważniejszych artystów malarzy świata.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=HmXMFTLsUs4[/youtube]

21 września, 19:00 (11 kin): Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Olsztyn, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Zabrze

Czas trwania: ok 90 min. Wystawa z polskimi napisami! Przerwa: brak

Bilety: 35 zł ? normalny 30 zł ? ulgowy (Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy) lub z kuponem z magazynu Multikino & Gala 25 zł ? bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz