DZIEWCZYNA Z LILIĄ (L’ecume des jours)

Produkcja: Francja
Reżyseria: Michel Gondry
Scenariusz: Michel Gondry, Luc Bossi, Boris Vian
Obsada: Audrey Tautou, Romain Duris, Omar Sy
Gatunek: dramat, romans, fantasy
Dystrybutor: Kino Świat
Opis filmu/opis dystrybutora:
Nagrodzony Oscarem reżyser ?ZAKOCHANEGO BEZ PAMIĘCI? z Kate Winslet i Jimem Carrey?em w rolach głównych ? Michel Gondry powraca w szczytowej formie! Jego najnowsza produkcja to magiczne love story z plejadą największych francuskich gwiazd. W słynnej ?AMELII? (Audrey Tautou) zakocha się przystojny łamacz serc z ?HEARTBREAKERA? (Romain Duris), a towarzyszyć im będzie gwiazda absolutnego hitu ?NIETYKALNI? (Omar Sy).
Colin - młody i bogaty wynalazca - ma praktycznie wszystko, czego zapragnie, z wyjątkiem miłości. Za sprawą przyjaciół poznaje piękną Chloe. Wzajemna fascynacja od pierwszego wejrzenia szybko przeradza się w miłość na całe życie. Po wymarzonym ślubie udają się w podróż. Po powrocie Chloe zapada na bardzo rzadką chorobę ? w jej płucach zaczyna rozwijać się lilia wodna. Colin postanawia sięgnąć po bardzo niekonwencjonalne metody kuracji. Zrobi wszystko, aby uratować ukochaną.
Nowy film Gondry?ego to ekranizacja międzynarodowego bestsellera ?Piana dni? autorstwa Borisa Viana ? francuskiego pisarza słynącego z niezwykłej wyobraźni i nieprzeciętnego poczucia humoru.
Premiera DVD: 21 listopada 2013
Nośnik: DVD
 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz