„Dziewczyna z kotem” ze znakomitą rolą Charlotte Gainsbourg!

?Dziewczynka z kotem? w reż. Asi Argento, ze znakomitą rolą Charlotte Gainsbourg, 5 grudnia wejdzie do kin. Jednym z twórców muzyki jest Brian Molko, wokalista zespołu Placebo oraz sama reżyserka. Film miał swoja premierę podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, w sekcji Un Certain Regard.

Reżyserka, Asia Argento, córka zaznanego głównie z produkcji horrorów Dario Argento, to uzdolniona artystka. Jest aktorką, zagrała m.in w ?Transylwanii? Tonego Gatlifa, ?Marii Antoninie? Sofii Coppoli oraz ?Królowej Margot? Patrice?a Chéreau. W 2013 r. nagrała płytę ?Total Entropy?, z która koncertowała w Europie. Napisała kilka nowel, pisze scenariusze do swoich filmów. ?Dziewczynka z kotem? jest jej trzecim pełnometrażowym obrazem.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=9UpigLuneJw[/youtube]

Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców.  Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą.

Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz