Dziewczyna idealna? Całuje jak anioł, walczy jak Kattnis z ?Igrzysk śmierci?

Jest pociągającą brunetką o łagodnej urodzie. Potrafi zakochać się po uszy, ale też ściąć głowę największemu wrogowi ? przedstawiamy Rose Hathaway, bohaterkę wchodzącej właśnie na ekrany kin ?Akademii wampirów?.  Zagranie tej postaci wymagało od 20-letniej Zoey Deutch kilku miesięcy ciężkich treningów. By wcielić się w waleczną Rose z bestsellerowej serii książek Richelle Mead, aktorka ćwiczyła dżudżitsu, krav-magę i walkę na miecze. Dzięki temu na ekranie jeszcze wiarygodniej jako wojowniczy pół człowiek- pół wampir, chroni swoją przyjaciółkę ? Lissę  przed żądnymi krwi strzygami.

Ćwiczenia nie przychodziły mi łatwo, zwłaszcza te na siłowni. Ale jestem upartą osobą, więc kiedy coś zaczynam, to daję z siebie wszystko by osiągnąć cel. Na szczęście kick-boxing i sztuki walki to prawdziwa frajda. Kręciły mnie te wszystkie wykopy i uderzenia pięścią. Czuję, że mogłabym je stosować w prawdziwym życiu, nie tylko na planie ? mówiła w wywiadzie dla Collider. Praca na planie była dla Deutch szczególnie stresująca ? bo na naukę choreografii aktorka miała często jedynie 20 minut. Czułam niezwykłą presję, zwłaszcza, że otaczali mnie kaskaderzy oraz inni ludzie, którym chciałam zaimponować. To było zresztą niesamowite ? grasz scenę walki, której nauczyłeś się 10 minut wcześniej, i potem masz wrażenie, że to wszystko było jak sen, nawet nie jesteś sobie w stanie tego odtworzyć ? zwierzała się aktorka na stronach About.com.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=jRaANPVJoC4[/youtube]

W ?Akademii wampirów? Deutch wciela się postać Rose - pół wampira - pół człowieka. Jest spontaniczną twardzielką, która przyjaźni się z księżniczką morojów ? blondwłosą Lissą. Celem jej życia jest ochrona morojów ? arystokratycznych wampirów. By zostać strażniczką musi zdobyć umiejętności wojownika ? walczyć, ściąć głowę, a w razie potrzeby wbić kołek w serce. Wszystko po to, aby chronić morojów przed okrutnymi strzygami. Rose i Lissa są jak wszystkie nastolatki, tyle że uczą się w Akademii wampirów ? tajemnej szkole z internatem. Tu uczniowie dzielą się na morojów (śmiertelne, pokojowo nastawione wampiry) i dampiry (w ich żyłach płynie krew wampirów i ludzi, są opiekunami morojów). Choć nieśmiała Lissa jest księżniczką morojów, a buntownicza i żywiołowa Rose ? dampirką, są połączone telepatyczną więzią i wierzą, że ich przyjaźń będzie trwać wiecznie. Pod warunkiem jednak, że przetrwają do końca roku szkolnego. A nie będzie to proste zadanie, bo szybko zorientują się, że to właśnie w Akademii grozi im największe niebezpieczeństwo. Dodatkowo wbrew wszelkim regułom Lissa zakocha się w  tajemniczym Christianie, a Rose w kimś, w kim nigdy nie powinna ? czyli w szkolącym ją mentorze.

 [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=U21w57Y4Zrs[/youtube]

?Akademia wampirów? to film producentów ?Transformers? i reżysera filmu ?Wredne dziewczyny? W roli dyrektorki szkoły zobaczymy byłą dziewczynę Jamesa Bonda ? Olgę Kurylenko, w postaci przyjaciółek wcieliły się Lucy Fry  i Zoey Deutch (?Piękne istoty?).

?Akademia wampirów? w kinach od 21 marca.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz