Dzień Matki w kinie Amondo! Wejścia: 5 PLN

W niedzielę, 26 maja, z okazji Dnia Matki, w kinie AMONDO zobaczyć będzie można aż 5 przedpremier. 

Tego dnia w repertuarze kina znajdą się m.in. dwie produkcje francuskie: najnowszy film z Catherine Deneuve oraz jej córką Chiarą Mastroianni - "PAMIĄTKI CLAIRE DARLING", komedia kryminalna "TAJEMNICA HENRIEGO PICKA". Przedpremierowo zostaną także pokazane jeden z ostatnich filmów z Bruno Ganzem oraz hiszpańskie slow cinema z wybitną rolą Bárbary Lennie. A także kilka innych ciekawych pozycji. 

Bilety na pokazy 26 maja, kosztować będą 15 PLN/ zwykły oraz 5 PLN dla Mam (Rodziców).

Tego dnia w repertuarze kina zobaczyć będzie można:

W dużej sali:

Pamiątki Claire Darling (PRZEDPREMIERA) - godz.: 14:10

Tajemnica Henriego Picka (PRZEDPREMIERA) - godz.: 16:00

Trafikant (PRZEDPREMIERA) - godz.: 17:50

W małej sali:

Petra (PRZEDPREMIERA) - godz.: 14:00

Igielnik - godz.: 16:00

Milcząca rewolucja (PRZEDPREMIERA) - godz.: 17:35

Szczęśliwy Lazzaro - godz.: 19:40

Już o 14:00 kino zaprasza na pokaz "PETRY", nowego filmu Jaime Rosalesa, hiszpańskiego mistrza slow cinema. Główną rolę w filmie gra Bárbara Lennie, znana polskim widzom z takich tytułów jak „Skóra, w której żyję”, czy ostatniego filmu Asghara Farhadiego „Wszyscy wiedzą”. "Petra" to grecka tragedia rozgrywająca się we współczesnych czasach. Film trafi do kin pod koniec czerwca. 

O 14:10 rozpocznie się pokaz przedpremierowy nowego filmu Julie Bertuccelli („Kiedy Otar odszedł”, „Drzewo”, „Szkoła Babel”) - "PAMIĄTKI CLAIRE DARLING". W filmie już po raz dwunasty (!) spotykają się dwie ikony francuskiego kina: Catherine Deneuve i jej córka Chiara Mastroianni. Historia zaczerpnięta z kart bestsellerowej powieści Lyndy Rutledge rozpoczyna się pierwszego dnia lata i zarazem ostatniego dnia życia Claire Darling. A przynajmniej tak się ekscentrycznej matronie wydaje...

O 16:10 pokaz filmu dla fanów francuskich komedii oraz kryminałów w stylu Agathy Christie - "TAJEMNICA HENRIEGO PICKA". Intryga filmu skupiona jest wokół maszynopisu, który przypadkiem zostaje odnaleziony w bibliotece na prowincji. Jako jego autor podpisany jest, nieżyjący już, Henri Pick, prosty człowiek kojarzony raczej z prowadzeniem pizzerii w małym miasteczku na wybrzeżu Bretanii, niż z literacką twórczością. Wydana książka okazuje się prawdziwym bestsellerem, co wzbudza podejrzenia u szanowanego krytyka Jeana-Michaela Rouche’a...
Film wejdzie do kin jesienią 2019 roku.

"TRAFIKANT" jest kolejną przedpremierą, którą w Dzień Matki będzie można zobaczyć w AMONDO. Film Nikolausa Leytnera to jedna z ostatnich ról wybitnego aktora Bruno Ganza. Oparta na bestsellerowej powieści Roberta Seethalera, wzruszająca historia niezwykłej przyjaźni młodego chłopaka z twórcą psychoanalizy Zygmuntem Freudem na tle okupowanego przez nazistów Wiednia.
Seans 26 maja, 17:50. Film w kinach latem tego roku. 

Widzowie będą mogli także zobaczyć brytyjski dramat "IGIELNIK", który w kinach gościł jesienią ubiegłego roku. Lyn i Iona, zżyte ze sobą matka i córka, cieszą się na życie w nowym mieście. Na początku jest im trudno, ale w końcu udaje im się znaleźć nowe przyjaciółki. Lyn i Iona udają, że są szczęśliwe, ale dużo w tym pozorów... Obie, nie radząc sobie z realiami nowego życia, uciekają w świat fantazji i kłamstw.
Seans, godz.: 16:00

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz