Dzień Kobiet w kinach Helios!

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet ogólnopolska sieć kin Helios przygotowała specjalną ofertę dla Pań, które tego dnia odwiedzą kina: promocyjne ceny biletów oraz intrygujący repertuar!

Kina Helios lubią dbać o swoich Widzów i zawsze szukają miłych okazji do ich rozpieszczania... Panie, które przyjdą w najbliższą niedzielę, 8 marca do kin ogólnopolskiej sieci Helios, będą traktowane naprawdę wyjątkowo!

Przede wszystkim Helios przygotował specjalne ceny biletów dla każdej z Pań? Właśnie w Dzień Kobiet zostaną wprowadzone promocyjne bilety: tylko 14 zł za film 2D oraz 16 zł za film w 3D (plus opłata okularowa w wysokości 3 zł). Filmowe wrażenia, bilety w specjalnych cenach, wszystko to? oczywiście z myślą o Paniach!

"Disco Polo" - szalona muzyczna komedia, "Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów" ? wesoły film dla całej rodziny, czy "Pięćdziesiąt twarzy Greya" - absolutny hit kinowy, najbardziej oczekiwana ekranizacja ostatnich lat to tylko niektóre propozycje repertuarowe kin Helios.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie, oczywiście w miłym towarzystwie Panów, do kin Helios w całej Polsce właśnie 8 marca! Oprócz promocji cenowych i filmowych emocji, gwarantujemy jedyną w swoim rodzaju atmosferę oraz dobrany do tego dnia repertuar!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz