Dzień Dziecka w Cinema City!

Warto sprawić by tegoroczny Dzień Dziecka był naprawdę wyjątkowy i pełen pozytywnych wspomnień. Specjalnie na tę okazję sieć kin Cinema City przygotowała filmowe atrakcje dla najmłodszych i ich rodziców. W weekend czekają na Was światowe premiery i magiczne animacje, a także kubki z konkursu o ?Superbohaterach?!

Filmy dla całej rodziny

1 czerwca na ekranach kin Cinema City zagoszczą wspaniałe produkcje, które zabiorą Was w niesamowitą podróż. Czarnoksiężnik z OZ: Powrót Dorotki to kontynuacja losów dziewczynki, która odmieniła całą krainę czarnoksiężnika. Przyjaciele wzywają ją, by pomogła im przeciwstawić się złemu Błaznowi, który przejął panowanie i wprowadził okrutne rządy. Dorotka jeszcze raz musi pokonać wrogów krainy OZ!

W repertuarze znalazła się także pełnometrażowa wersja jednej z najpopularniejszych dobranocek, czyli Listonosz Pat i Wielki Świat. Tym razem przesympatyczny poczciarz wraz ze swoim kotem wybiorą się do dużego miasta, gdzie czeka ich sława, ale też? niebezpieczne przygody. Wszystko dlatego, że Pat postanowił spełnić swoje marzenie i wziąć udział w popularnym programie Mam Talent.

Fanów animacji z najwyższej półki Cinema City zaprasza na drugą część przygód Blu ? przezabawnej papugi ze Studio BlueSky. W najnowszej produkcji Rio 2 będzie on miał szansę na poznanie swoich korzeni. Razem z paczką znajomych mieszkających w Rio odwiedzą amazońską dżunglę, a jak to z dziką przyrodą bywa ? czeka na nich mnóstwo niebezpieczeństw i wspaniałych przygód!

Starsze dzieci sieć kin zaprasza na spotkanie z najsłynniejszą kinową wiedźmą, Maleficent. Pełen niesamowitych efektów specjalnych film Czarownica opowiada historię potężnej wróżki, którą siły zła zamieniły w zawistną i mroczną istotę. W głównej roli fantastyczna Angelina Jolie.

Superbohaterowie opanują Cinema City

To jednak nie koniec atrakcji! Weekend 31 maja ? 1 czerwca wszystkie 31 kin Cinema City opanują SuperBohaterowie. Właśnie zakończył się konkurs sieci kin ?Superbohater to Ty?, który zaowocuje wyjątkową niespodzianką dla najmłodszych widzów. Od ostatniego dnia maja w kinach Cinema City dostępna będzie limitowana kolekcja kubków na popcorn z wizerunkiem zwycięzców zabawy. Wśród najpopularniejszych małych Supermanów, Batmanów i uroczych księżniczek, pojawili się także Żółw Ninja, Kapitan Ameryka, Venom i nawet Zimowy Żołnierz. Dodatkowo w kinach Cinema City w całej Polsce najmłodsi będą mogli wziąć udział w wyjątkowych animacjach czy pomalować buzię i przemienić się w swoją ulubioną postać!

Źródło: materiały prasowe

http://kinoactive.pl/czarownica-maleficent/
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz