?Dzień dobry, Kocham Cię? w listopadowym Kinie Kobiet!

17, 19 i 20 listopada w kinach ogólnopolskiej sieci Helios odbędą się spotkania z cyklu Kino Kobiet! Będzie zabawnie i romantycznie, a to wszystko za sprawą wyjątkowej atmosfery towarzyszącej wszystkim seansom dla Pań oraz doskonałej komedii ?Dzień dobry, kocham Cię?.

Film przedstawia historię Szymona (Aleksy Komorowski) ? wysportowanego lekarza, który pracuje w jednej z prywatnych warszawskich klinik. Tam wzdychają do niego zarówno pacjentki, jaki i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest pielęgniarka Pati (Weronika Książkiewicz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach ? Basia (Barbara Kurdej-Szatan).

Seria nieszczęśliwych zbiegów okoliczności spowoduje, że młodzi stracą kontakt, a w trakcie długich poszukiwań również nadzieję na to, że kiedykolwiek ponownie się spotkają... W tym samym czasie Basia wpada w oko playboyowi Leonowi (Łukasz Garlicki), który dostał ultimatum od rodziców - albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony!

Kino Kobiet to jednak nie tylko seans filmowy, to przede wszystkim miła chwila wytchnienia, spędzona w doskonałym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, a także świetna zabawa połączona z możliwością zdobycia wielu atrakcyjnych nagród!

Kolejna odsłona cyklu odbędzie się 17, 19 i 20 listopada (w zależności od kina sieci Helios). Bilety można nabywać w kasach kin oraz na stronie www.helios.pl. Na seanse Kina Kobiet nie obowiązuje rezerwacja miejsc. Są to pokazy specjalne, na których nie są realizowane Zaproszenia, Kupony Specjalne oraz Vouchery. Szczegółowe informacje oraz galerie zdjęć z poprzednich edycji Kina Kobiet można zobaczyć na: www.facebook.com/KinoKobiet.

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz