Dwie premiery na ekranach kin sieci Multikino

 

Już 7 sierpnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo dwa filmy: ?Mission: Impossible - Rogue Nation?, w której Tom Cruise powraca jako Ethan Hunt oraz mroczny thriller ?Dar? z Rebeccą Hall i Jasonem Batemanem w rolach głównych.

Losy IMF, rządowej agencji szpiegowskiej, od dawna wisiały na włosku. Teraz wydaje się, że to koniec. IMF zostało oficjalnie rozwiązane, a jej zadania przejęły siły CIA. Światu grozi jednak prawdziwe niebezpieczeństwo, eskalacja zamachów terrorystycznych, za którymi stoi mityczny Syndykat ? ekstremalnie niebezpieczna, perfekcyjnie wyszkolona, pozbawiona skrupułów sieć renegatów. O Syndykacie słyszał każdy szpieg i rząd każdego państwa, nikt nigdy nie udowodnił jego istnienia. Nie wierzy w nie nawet CIA, ale Syndykat istnieje naprawdę i właśnie szykuje się do przejęcia kontroli nad światem. Członkowie IMF są w śmiertelnym zagrożeniu. Ethan Hunt (Tom Cruise) nigdy nie zostawił jednak swoich przyjaciół w potrzebie. W piątej części ?Mission: Impossible? ponownie zobaczymy Jeremy?ego Rennera jako Williama Brandta, Simona Pegga, który wcieli się w postać Benjiego i Vinga Rhamesa w roli Luthera Stickella. Na ekranie zobaczymy także trzykrotnego laureata Złotego Globu ? Aleca Baldwina (w roli szefa CIA Alana Hunleya).

?Dar? to mroczny thriller o grzechach przeszłości, które wracają w najmniej spodziewanym momencie, a potem rujnują wszystko. Debiut reżyserski Joela Edgertona, który pokaże się także i z drugiej strony kamery. Towarzyszyć mu będą Rebecca Hall i Jason Bateman. Młode małżeństwo - Simon i Robyn - kupuje wymarzony dom, by w nim rozpocząć nowe życie. Przyszłość rysuje się w pięknych barwach, szczególnie że za kilka miesięcy na świat ma przyjść ich wymarzone dziecko. Spotkany przypadkiem dawny kolega Simona staje się nowym przyjacielem domu. Miło mieć kogoś znajomego w nowej okolicy. Kogoś, kto jest tak miły, że przesyła czasem drobne podarunki. Gdy jednak podarunki stają się niepokojące, a potem przerażające, staje się jasne, że nowy przyjaciel jest kimś innym niż się wydawało. Kimś kogo łączy z Simonem mroczna przeszłość, za którą trzeba będzie zapłacić.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz