Dwa Nocne Maratony Filmowe – Halloween w sieci kin Helios!

31 października i 1 listopada w kinach ogólnopolskiej sieci Helios, Maratończycy będą mogli wybierać spośród aż ośmiu najmocniejszych horrorów ostatnich miesięcy! Sieć przygotowała nie lada gratkę dla fanów mrocznych wrażeń! Helios proponuje aż dwa zestawy filmów, a wśród nich takie hity jak: [Rec]4: Apokalipsa, Annabelle, Uśpieni czy Istnienie.

Widzowie będą musieli samodzielnie podjąć decyzję, na który z zestawów wystarczy im więcej odwagi. Pewne jest, że każdy z nich dostarczy taką dawkę mroku i obezwładniającego strachu, że jeszcze długo po powrocie do domu nikt nie będzie mógł zasnąć.

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon jest ważny tylko w czasie maratonu. Bilety na te wydarzenia można nabywać bezpośrednio w kasach kin lub za pośrednictwem strony internetowej helios.pl. W przypadku NMF nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc. Nie obowiązują również kupony specjalne, vouchery i zaproszenia.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz