Dwa marcowe Nocne Maratony Filmowe „Harry Potter” w kinach Helios!

Już 20 i 27 marca ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów na niezwykłą filmową przygodę! Podczas dwóch marcowych nocy można będzie przenieść się do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie za pośrednictwem ekranów kinowych i przeżyć niezapomniane emocje!

Podczas pierwszej z nich, już 20 marca, Widzowie będą śledzić przygody Harry?ego Pottera i jego przyjaciół w czterech pierwszych częściach filmu. Zaprezentowane zostaną: ?Kamień Filozoficzny?, ?Komnatę Tajemnic?, ?Więźnia Azkabanu? i ?Czarę Ognia?.

A to dopiero wstęp, bo ciąg dalszy już tydzień później! 27 marca Widzowie powrócą do Hogwartu, by towarzyszyć Harry?emu, Hermionie i Ronowi w dalszych przygodach! Helios zagra cztery ostatnie części serii: ?Zakon Feniksa?, ?Książę Półkrwi? i obie części ?Insygnia Śmierci?.

Po takiej dawce magii Widzowie jeszcze długo po powrocie do domu nie będą mogli zasnąć! Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin Helios w całej Polsce oraz na stronie internetowej. Szczegóły dostępne są pod adresem: www.helios.pl/nmf_hp.

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu. Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz