Dwa maratony jednej nocy w kinach Helios!

Już 15 sierpnia we wszystkich kinach sieci Helios w Polsce w ciągu jednej nocy zostaną wyświetlone aż dwa maratony filmowe! Widzowie będą mogli dokonać wyboru i udać się w świat przygód twardych i nieustępliwych ?Niezniszczalnych? lub spędzić pełną humoru noc z uroczą Cameron Diaz!

Dwa tak różne maratony filmowe przygotowane podczas jednej nocy to ukłon w stronę widzów sieci kin Helios, którzy mają szansę wybrać zestaw filmów w ulubionym klimacie ? bardziej męskim lub kobiecym. To również tradycyjne zaproszenie skierowane do osób, dla których filmowe emocje podczas jednego filmu to trochę za mało?

W pierwszym zestawie kino Helios wyświetli trzy porywające filmy akcji: ?Niezniszczalni?, ?Niezniszczalni 2? i ?Niezniszczalni 3? (tego samego dnia odbędzie się premiera ostatniej części) z filmowymi twardzielami w rolach głównych, m.in. Sylvestrem Stallone, Jasonem Stathamem, Antonio Banderasem, czy Wesley Snipesem. W drugim zestawie Helios zaprosi na przyjemne i zabawne komedie ?Sekstaśma?, ?Zła kobieta? i ?Holiday? ze wspaniałą Cameron Diaz. Każdy z widzów powinien wśród tych zróżnicowanych propozycji znaleźć coś dla siebie.

Początek maratonów zaplanowano na piątek, 15 sierpnia o godz. 23:00. Do każdego biletu na Nocne Maratony Filmowe w kasie kina dołączony będzie specjalny kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon obowiązuje tylko w czasie NMF.

Szczegółowe informacje dotyczące Nocnych Maratonów Filmowych można znaleźć na stronie internetowej www.helios.pl oraz w serwisie Facebook, na FanPage NMF pod adresem: www.facebook.com/NocneMaratonyFilmowe.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz