DVD filmu „Powrót Bena” w reż. Petera Hedgesa już 14 maja.

Gdy Holly (Julia Roberts) wraca do domu ze świątecznych zakupów, zastaje na schodach nieoczekiwanego gościa – swojego syna Bena (Lucas Hedges), który nie powinien był opuszczać ośrodka odwykowego.

Kochająca matka, mimo obaw, przyjmuje go z otwartymi ramionami. Ma nadzieję, że Ben jest „czysty” i będzie mogła cieszyć się Bożym Narodzeniem z nim i resztą rodziny.

Okazuje się jednak, że wizyta Bena może sprowadzić poważne kłopoty. Podczas kolejnych 24 godzin, które mogą zmienić na zawsze ich życie, Holly zrobi wszystko, by uratować ukochane dziecko.

Krytycy są zgodni - w filmie „Powrót Bena” Julia Roberts zagrała jedną z najlepszych ról od lat. Partneruje jej syn reżysera, nominowany do Oscara, Lucas Hedges.

Połączenie mocy obu hollywoodzkich gwiazd i precyzyjnie napisanego, głęboko emocjonalnego scenariusza, sprawia, że „Powrót Bena” zmusza widza do postawienia się w pozycji rodzica, który zrobiłby wszystko, żeby pomóc swojemu dziecku, ale nie wie jak i czy w ogóle jest w stanie.

Dla każdej rodziny są setki różnych scenariuszy – mówi Roberts. My próbujemy w tym filmie przekazać jedną koncepcję – żeby się nie poddawać i nie rezygnować z siebie.

Od samego początku fascynował mnie pomysł wyjściowy tej opowieści: że kamera jest zwrócona na całą rodzinę i na wszystkich jej członków z osobna. Bardzo często w przypadku liczniejszej obsady z góry wiadomo, że dwie, trzy osoby będą na pierwszym planie, cała reszta to tło. Tutaj całkiem odwrotnie. To, co robiły, co mówiły i myślały poszczególne osoby, wpłynęło na moje postrzeganie tej historii, ale też na postrzeganie wzajemnych relacji. Tylko dzięki temu mogliśmy naprawdę zrozumieć, czym dla filmowych Burnsówjest rodzina i jak radzą sobie z tą trudną sytuacją.

14 maja do sklepów w całej Polsce trafi wydanie DVD filmu "Powrót Bena" w reż. Petera Hedgesa.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz