Dubbing jak z bajki! Takich krasnoludków jeszcze w kinie nie było!

?Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę? to film dla widzów w każdym wieku! Najciekawsza polska obsada dubbingowa od lat zadbała o naszpikowane humorem kwestie, które rozbawią wszystkich - od dzidziusia do dziadziusia. Wojciech Mann w roli dbającego o bogatą dietę krasnoludka, Baron i Tomson - muzycy Afromental i jurorzy Voice of Poland jako (roz)gwiazdy oceanicznej estrady, Sonia Bohosiewicz z brawurą użyczająca głosu złej czarownicy Voldemorcie, czy blogerka modowa Maffashion, która za sprawą magicznej różdżki zamieni się w Królewnę Śnieżkę, to tylko część dubbingowych atrakcji z krainy krasnali.

 [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=2UxK1Skqu-A[/youtube]

?Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę? nie zawiedzie oczekiwań dzieci, ani? tych nieco starszych dzieci, nazywanych od czasu do czasu dorosłymi. Na początek ujawniamy tożsamość nieznanego do tej pory siódmego krasnoludka ? Krzepka. W rolę najsilniejszego z najmniejszych wcielił się debiutujący w dubbingu dwukrotny mistrz olimpijski ? Tomasz Majewski!

Pozostałe krasnoludki nie są tak silne jak Krzepek, ale każdy dysponuje jedyną w swoim rodzaju umiejętnością. Wojciech Mann, czyli pamiętna zła siostra Kopciuszka ze ?Shreka?, powróci jako uroczy krasnoludek Pichcik, którego pasją jest gotowanie i zjadanie wszystkiego, co upichci!

Bałwanek Olaf z ?Krainy Lodu?, czyli nie dający się nie lubić Czesław Mozil, dostał misję specjalną rozśmieszania kompanów oraz widzów jako jedyny w swoim rodzaju krasnoludek Śmieszek!

Głosów pozostałym członkom siedmioosobowej drużyny śmieszenia użyczyli: Król Julian z ?Madagaskaru? (Jarosław Boberek jako Chyży), Buzz Astral z serii ?Toy Story? (Łukasz Nowicki jako Chwatek), zwariowany cyrkowiec Stefano z ?Madagaskaru 3? (Tomasz Borkowski jako Smętek) oraz Antoni Królikowski (?Miasto 44?), który na potrzeby filmu przeobraził się w głównego bohatera filmu ? krasnoludka Bobo, ujawniając przy okazji wielki talent wokalny.

?Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę? to coś więcej niż jedna bajka ? to przezabawne połączenie najfaniejszych baśniowych motywów w jednym filmie! Nie zdziwcie się zatem, kiedy usłyszycie ?Barona? i ?Tomsona? - członków zespołu Afromental oraz jurorów popularnego programu Voice of Poland w roli rozgwiazd estrady z magicznej krainy. Przed Wami Sherman i Herman!

Kolejną debiutantką dubbingową jest najpopularniejsza blogerka modowa ? Julia Kuczyńska - znana jako ?Maffashion?. Grana przez nią postać to Królewna Śnieżka ? celebrytka świata bajek, która nie omija żadnej imprezy.

Jak wiadomo, w każdej szanującej się kuchni powinien znaleźć się przynajmniej jeden przyzwoity palnik. Nie dziwi więc fakt, że kucharz Gusteau z ?Ratatuja? (Krzysztof Kowalewski), ku frajdzie miłośników bajek, obdarzył swoim niepowtarzalnym głosem nieco wypalonego zawodowo smoka. Oto Palnik!

Jeżeli ktoś ma relacjonować wydarzenia z czerwonego dywanu w Zamku Fantabularasa, może to być tylko jedna osoba. Debiutująca w dubbingowej roli Agata Młynarska użyczyła głosu Czerwonemu Kapturkowi ? najlepiej wystylizowanej prezenterce świata baśni, strojącej się tylko w najmodniejsze ciuchy od Hansa Christiana Andersena.

Czym byłaby bajka bez czarnego charakteru? Pamiętna kotka Marlenka z ?Pioruna? (Sonia Bohosiewicz) za sprawą czarnej magii przeistoczy się w złą do szpiku kości czarownicę Voldemortę!

?Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę? kinach od 14 listopada

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz