„Drużyna”- dokument o polskiej drużynie siatkówki w HBO GO!

Już od 9 października w serwisie HBO GO będzie można obejrzeć film dokumentalny o polskich siatkarzach - Drużyna. Wyreżyserowany przez Michała Bielawskiego dokument pokazuje mistrzowską drużynę siatkówki mężczyzn przez pryzmat sylwetek zawodników i trenerów. Film pojawi się w HBO GO w dniu rozpoczęcia Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn. Premiera Drużyny w HBO2 odbędzie się w środę, 14 października o godz. 22.00 w paśmie Bez cenzury.

Siatkówka jest jedną z najbardziej dynamicznych, emocjonujących i widowiskowych dyscyplin sportowych. Polska reprezentacja siatkówki mężczyzn to uwielbiany przez kibiców zgrany zespół zdobywający kolejne medale na światowych imprezach. Zawodnicy muszą być przygotowani na olbrzymi wysiłek fizyczny i psychiczny. W procesie przygotowań uczy się ich wytrzymałości i umiejętności radzenia sobie ze stresem, ale przede wszystkim z pojedynczych zawodników tworzy wspaniałą drużynę, która dostarcza fanom siatkówki niezapomnianych przeżyć i powodów do dumy.

Dokument Bielawskiego to opowiedziana od kuchni historia polskiej zwycięskiej drużyny siatkówki mężczyzn. Kamera towarzyszy zawodnikom nie tylko w hali, gdzie rozgrywają mecze, ale także w najbardziej intymnych i kameralnych sytuacjach. Jak radzą sobie z presją? W jaki sposób przygotowują się do najważniejszych spotkań? Jak znoszą rozłąkę z najbliższymi?

W filmie pojawiają się Andrea Anastasi, Stephane Antiga, Krzysztof Ignaczak, Michał Kubiak, Bartosz Kurek, Marek Magiera, Marcin Możdżonek, Michał Winiarski, Andrzej Wrona, Paweł Zatorski, Łukasz Żygadło i inni. Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiedzialny był Michał Bielawski (Mundial. Gra o wszystko, 1989). Autorem zdjęć jest Tomasz Naumiuk P.S.C. (Być jak Kazimierz Deyna, Krew z krwi, Fala zbrodni).

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=cgZt4vUHiMQ[/youtube]

Film Drużyna dostępny będzie w serwisie HBO GO od 9 października, a premiera w HBO2, w paśmie Bez cenzury odbędzie się w środę, 14 października o godz. 22.00. Powtórki będzie można obejrzeć w piątek, 16 października o godz. 16.15 w HBO2 oraz w niedzielę, 18 października o godz. 13.15 w HBO. Mistrzostwa Europy w siatkówce odbywają się w dniach 9-18 października w Bułgarii i we Włoszech.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz