Drugi zwiastun nowego filmu twórcy The Fighter

David O'Russell kolejny raz opiera swoją produkcję na faktach. Autentyczna historia amerykańskiego "cwaniaczka" i agenta FBI to elektryzująca policyjna opowieść dla fanów Public Enemies i American Gangster.Do tego, zobaczymy w filmie gwiazdorską obsadę: Christian Bale, Bradley Cooper, Jeremy Renner, Amy Adams i Jennifer Lawrence.
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz