Drugi sezon serialu HBO „Pozostawieni” już w październiku w HBO i HBO GO

Drugi sezon serialu HBO Pozostawieni (The Leftovers) będzie można oglądać od 5 października w HBO i HBO GO. Po tajemniczym zniknięciu 2% mieszkańców Ziemi, ci którzy pozostali, próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. W drugim sezonie rodzina Garvey?ów przenosi się do miasteczka we wschodnim Teksasie, z którego nie zniknęła ani jedna osoba. Pomysłodawcami serialu są Damon Lindelof i Tom Perrotta.

W pierwszym sezonie serialu po starannie zaplanowanych i zorganizowanych przez organizację Winnych Pozostałych obchodach Dnia Pamięci Bohaterów, miasteczko Mapleton pogrążyło się w chaosie. W drugim sezonie wielu bohaterów postanawia rozpocząć życie na nowo. Kevin Garvey (Justin Theroux) nie jest już szeryfem policji w Mapleton i przenosi się do Teksasu ze swoją nową rodziną. Jest z nim Nora Durst (Carrie Coon), która odnalazła sens w opiece nad dzieckiem znalezionym na progu domu Kevina. Nora bardzo cieszy się, że opuści Mapleton i uwolni się od traumatycznych przeżyć związanych z tym miejscem. Córka Kevina, Jill (Margaret Qualley) także niecierpliwie czeka, by zostawić miasteczko, w którym dorastała i mieszkających w nim przyjaciół.

Niedługo po przeprowadzce do Jarden, w stanie Teksas, rodzina Garvey?ów poznaje sąsiadów - rodzinę Murphych: Johna (Kevin Carroll) i Erikę (Regina King) oraz ich nastoletnie bliźniaki - Evie (Jasmin Savoy Brown) i Michaela (Jovan Adepo). Matt Jamison (Christopher Eccleston) i jego żona Mary (Janel Moloney), która nadal nie wyzdrowiała w pełni po poważnym wypadku samochodowym, są zachwyceni niezwykłym, teksańskim miasteczkiem. Wierzą, że ich rodzinę czeka tam szczęśliwa przyszłość.

W tym samym czasie była żona Kevina, Laurie Garvey (Amy Brenneman) odchodzi z sekty Winnych Pozostałych i dołącza do swojego syna. Tom (Chris Zylka) znalazł w końcu w życiu cel, który pozwala mu wyciszyć ból. Meg (Liv Tyler) nadal jest członkiem Winnych Pozostałych, ale nie jest to już ta sama sekta, do której niegdyś dołączyła.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=dl29hCI48SI[/youtube]

W rolach głównych w drugim sezonie Pozostawionych występują: Justin Theroux, Amy Brenneman, Christopher Eccleston, Liv Tyler, Carrie Coon, Ann Dowd, Margaret Qualley, Chris Zylka, Regina King, Kevin Carroll, Jovan Adepo i Janel Moloney.

Serial składa się z dziesięciu odcinków. Pomysłodawcami są Damon Lindelof (zdobywca nagrody Emmy za serial Lost: Zagubieni) i znany pisarz, Tom Perrotta (nominowany do Oscara za filmy Małe dzieci). Serial został wyprodukowany dla HBO przez spółkę White Rabbit we współpracy z wytwórnią Warner Bros. Television. Producentami wykonawczymi są: Damon Lindelof, Tom Perrotta, Mimi Leder, Tom Spezialy i Peter Berg.

Premierowe odcinki serialu Pozostawieni można będzie oglądać w poniedziałki równolegle z premierą amerykańską o godz. 3.00 nad ranem oraz o godz. 22.00 w HBO. Serial będzie również dostępny w serwisie HBO GO.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz