Drugi sezon Graczy i nowy serial Wicedyrektorzy od dziś w HBO i HBO GO

Już dziś, 18 lipca w HBO odbędą się premiery dwóch seriali komediowych. O godzinie 21.10 widzowie będą mogli obejrzeć premierę drugiego sezonu serialu HBO Gracze (Ballers), a zaraz potem o godzinie 21.40 zupełnie nową produkcję HBO ? Wicedyrektorzy (Vice Principals). Obydwa pierwsze odcinki nowych produkcji są już dostępne w HBO GO.

Gracze 2

Drugi sezon serialu komediowego Gracze (Ballers) kontynuuje wciągającą historię legendarnego zawodnika amerykańskiego futbolu, Spencera Strasmore?a (w tej roli Dwayne ?The Rock? Johnson), który po zakończeniu kariery rozpoczął pracę jako menedżer młodych sportowców. W nowych odcinkach Spencer wraz ze swoją ekipą będzie walczyć o naprawdę duże pieniądze, kontrakty oraz szacunek w branży. Nie będzie to łatwe zadanie, bo w świecie wielkich graczy panuje tylko jedna zasada ? pnij się w górę albo idź do domu. Dodatkowo sprawę skomplikuje prominentny menedżer sportowy (Andy Garcia), który za nic w świecie nie zamierza utracić swojej pozycji i ogromnych wpływów.

Pełen emocji i humoru serial komediowy opowiada z rozmachem o barwnym życiu byłych i obecnych gwiazd futbolu amerykańskiego, odsłaniając kulisy wielkiego sportu i stojącego za nim biznesu. Pomysłodawcą i producentem Graczy jest Stephen Levinson (seriale HBO Ekipa, Zakazane imperium i Terapia). W główne role ponownie wcielają się m.in. Dwayne Johnson (San Andreas, Hercules, Sztanga i cash), laureat dwóch nagród Emmy Rob Corddry (Jutro będzie futro 2, Muppety: Poza prawem), Omar Benson Miller (CSI - Kryminalne zagadki Miami, 8. Mila), John David Washington i Donovan Carter. Do obsady drugiego sezonu dołączył nominowany do Oscara Andy Garcia (Ghostbusters. Pogromcy duchów, Ojciec chrzestny III).

Wicedyrektorzy

Wicedyrektorzy(Vice Principals) to nowy serial komediowy HBO, który przedstawia perypetie tytułowych dwóch wicedyrektorów podrzędnego liceum w niedużym amerykańskim miasteczku - Neala Gamby?ego (Danny McBride) i Lee Russella (Walton Goggins). Marzeniem każdego z nich jest awans. Okazja ku temu nadarza się, gdy dotychczasowy dyrektor (Bill Murray) decyduje się odejść. Jednak na jego miejsce przychodzi nowa osoba - Belinda Brown (Kimberly Hebert Gregory). Sfrustrowani mężczyźni postanawiają zawrzeć rozejm i pozbyć się nowej dyrektorki w myśl zasady ?wróg mojego wroga jest moim przyjacielem?. Tym samym rozpoczynają bezpardonową walkę o upragnione stanowisko, gdzie żaden z nich nie zawaha się przed niczym, żeby osiągnąć swój cel.

Twórcami serialu są znani dzięki serialowi HBO Mogło być gorzej - Danny McBride i Jody Hill. Produkcja HBO składa się z dziewięciu zwariowanych odcinków. W postacie głównych bohaterów wcielają się Danny McBride (Zanim odejdą wody, Jaja w tropikach, serial HBO Mogło być gorzej) oraz nominowany do nagrody Emmy Walton Goggins (Nienawista ósemka, Django, Lincoln). W serialu gościnnie pojawi się zdobywca Oscara Bill Murray (Grand Budapest Hotel, Mów mi Vincent, Między słowami). Oba seriale będzie można oglądać w HBO od 18 lipca co tydzień w poniedziałki. Premiera drugiego sezonu Graczy odbędzie się o godz. 21.10, a Wicedyrektorów o godz. 21.40. Powtórki będą emitowane tego samego dnia odpowiednio o godz. 22.00 i 22.30 w HBO3. Kolejne premierowe odcinki seriali będą dostępne w HBO GO.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz