Drugi plan robi show!

Układ gwiazd w najnowszej komedii ?Słaba płeć?? przyjął nietypową formę. Żadna z gwiazd nie pozostaje w cieniu. A role drugoplanowe świecą równie jasno, jak te, wokół których skupia się akcja. Nic dziwnego - towarzystwo na planie było naprawdę wyborne! Przekonało się o tym już ponad 255 tysięcy widzów.

Mama Zośki - Katarzyna Figura

Zośka i jej kolejne etapy rozwoju traktuje jako spełnianie własnych ambicji. Jest dumna jak paw, że córka odnosi sukcesy w pracy, posiada apartament w prestiżowej lokalizacji i przede wszystkim mieszka w Warszawie. Kiedy okazuje się, że Zośka, delikatnie mówiąc podkoloryzowała rzeczywistość, mama staje na wysokości zadania i okazuje jej ogromne wsparcie. W rolę matki wcieliła się Katarzyna Figura, która bardzo dobrze wspomina pracę z Olgą Bołądź. Aktorka na stałe związana jest z trójmiejskim Teatrem Wybrzeże, a w 2016 roku będzie można podziwiać ją w spektaklu ?Kalina? o Kalinie Jędrusik.

Kochanek - Marek Bukowski

Interesuje go wyrafinowana kuchnia, ale w równym stopniu jest rozsmakowany w pięknych kobietach. Uwodzenie opanował do perfekcji, ale czy to wystarczy by oczarować Zośkę? Marek Bukowski ostatnio jest mocno zapracowany, prosto z planu filmu ?Słaba płeć?? wrócił do ?Na dobre i na złe?. W kolejnym sezonie zadebiutuje również w ?Przyjaciółkach?.

Agata - Zosia Zborowska

Najpierw mówi, później się zastanawia. Zawsze szczera, z dużym temperamentem. Choć na co dzień ubiera się luźno i pracuje w bistro ojca (Marian Dziędziel ? Adam), potrafi też założyć nieziemsko wysokie szpilki i stać się poważną bizneswoman. Kariera zawodowa Zosi Zborowskiej nabiera coraz szybszego tempa. Po udziale w programie ?Twoja twarz brzmi znajomo? nie może narzekać na brak zainteresowania mediów, na horyzoncie pojawiły się też kolejne propozycje zawodowe. Aktualnie spektakle z jej udziałem wystawiane są w Teatrze Kamienica i Teatrze Capitol.

Adam - Marian Dziędziel

Jest właścicielem bistro, w którym, po wyrzuceniu z korporacji, zaczyna pracę Zośka. Adam nie przypomina szefów, z którymi wcześniej pracowała. Jest dobry, opiekuńczy i przyjazny. W jego bistro Zośka nie tylko znajduje zatrudnienie, ale i przyjaźń. Wcielający się w rolę Adama, Marian Dziędziel to aktor, który oprócz imponującej filmografii ? choćby ostatnio ?Moje córki krowy?, posiada także długą listę nagród. Pochwalić się może między innymi głównymi nagrodami na Filmowym Festiwalu w Gdyni (?Wesele?, ?Kret?), Polską Nagrodą Filmową Orły 2004 (?Wesele?), Złotymi Lwami (?Wesele?, ?Kret?). Został uhonorowany Brązowym Krzyżem Zasługi, otrzymał Srebrny Medal ?Zasłużony Kulturze Gloria Artis? oraz Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski. Na co dzień mieszka w Krakowie.

Szprycha - Magda Kumorek

Jedyną osobą z korporacji, zaprzyjaźnioną z Zośką, jest sekretarka Szprycha. Inteligentna, dynamiczna, dowcipna dziewczyna jeździ na wózku, ale nie przeszkadza jej to czerpać z życia pełnymi garściami. Magdalena Kumorek doskonale znana jest widzom z serialu ?Przepis na życie?, obecnie związana jest z Teatrem 6.piętro, widywana jest także na deskach Teatru Capitol. W 2014 roku zaprezentowała swój talent muzyczny, wydając płytę ?Śmiercie?, na których wykonuje utwory Bolesława Leśmiana do skomponowanej przez siebie muzyki.

Blondyn - Kamil Kula

Pracuje jako kucharz w bistro Adama. Praca sprawia mu dużą radość i pozwala jednocześnie studiować. To on jest mózgiem operacji, dzięki które Zośka będzie mogła zemścić się na znienawidzonym szefie. Kamil Kula to obecnie gorące nazwisko w polskim showbiznesie, nie tylko za sprawą ślubu z Martą Żmudą Trzebiatowską. Dzięki swojej urodzie ma szanse zostać kolejnym amantem polskiego kina. Coraz częściej pojawia się na małym i wielkim ekranie, aktualnie można go podziwiać w serialu ?Singielka?.

Rita - Davina Reeves

Sekretarta Jimmiego (Piotr Adamczyk) - piękna, o egzotycznej urodzie. Odgrywa rolę haczyka, na który ma się złapać Ryszard, szef Zośki. Davinę Reeves na co dzień można podziwiać na deskach teatru w Wałbrzychu. Aktorka kocha Polskę, dla niej i swojego męża porzuciła Nowy Jork, gdzie w 2010 roku zdobyła koronę miss.

Goście Bistro - Anna Dereszowska i Nick Moran

Ona wybuchowa, on oaza spokoju. Takich gości w bistro długo nie zapomną, widzowie również. Mimo, że wątek kosmopolitycznej rodziny jest nieduży, to na tyle wyrazisty, że nie sposób o nim nie wspomnieć. Szczególnie, że filmowe małżeństwo tworzą prawdziwe gwiazdy ? Anna Dereszowska i Nick Moran. Aktorka jest bardzo wszechstronna, posiada ogromny dorobek filmowy, pojawia się w serialach, jej głos znany jest z dubbingów oraz audiobooków. Jest związana z kilkoma warszawskimi teatrami, aktualnie można ją zobaczyć w spektaklach w Teatrze Capitol i Teatrze Komedia. Nick Moran polskim widzom jest doskonale znany z ekranizacji IV części Harrego Pottera ? ?Harry Potter i Insygnia Śmierci?, aktor wcieli się w rolę Scabiora, starsi kinomani z pewnością kojarzą go z ?Porachunków?.

?Słaba płeć?? w kinach od 1 stycznia 2016 roku

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz