Druga Młodość starszych panów przedpremierowo w Cinema City!

"Młodość"to chyba jeden z najbardziej nietypowych tytułów dla filmu o dwóch kumplach w podeszłym wieku. Ich przyjaźń to esencja charakterystyki mężczyzn ? niegdyś ludzi sukcesu, dziś poszukujących sensu życia. W Cinema City przedpremierowo pojawią się niestetryczali, ironiczni i bardzo inteligentni staruszkowie, którzy zmienią wyobrażenie o nudnym pobycie w domu starców.

Cinema City zaprasza na pokazy przedpremierowe fantastycznej komedii nie tylko dla starszych panów. "Młodość" to artystyczne kino Paolo Sorrentino, który jest jednym z najbardziej utytułowanych i najwybitniejszych reżyserów włoskich. Twórca fantastycznej produkcji Wszystkie odloty Cheyenne?a bierze na warsztat temat przemijania i poszukiwania samego siebie w momencie, kiedy bohaterowie sami nie wiedzą co zrobić z własnym życiem ? zwłaszcza, że są już w podeszłym wieku. Kino Sorrentino charakteryzuje nietypowy scenariusz, genialna obsada i zawsze niezwykłe spojrzenie na elementy życia, które dotyczą każdego. Młodość jest jedną z najciekawszych propozycji ambitnego kina w tym roku i zdecydowanie jest produkcją, którą powinien obejrzeć każdy. Reżyser oczywiście zaprosił do współpracy gwiazdy największego formatu. Na planie zobaczymy m.in. Michaela Caine?a (Interstellar), Harvey?ego Keitel (Kongres), Rachel Weisz (Dziedzictwo Bourne?a) i Jane Fondę (Kamerdyner). Młodość to film trudny, ale zarazem bardzo emocjonujący i uniwersalny. Opowieść o dwóch staruszkach, którzy szukają sensu życia jest metaforą do wspaniałej historii i przemijaniu, która urzeknie dosłownie każdego widza. Cinema City zaprasza na prawdziwą kinową ucztę już 15 września w wybranych kinach sieci na specjalnych pokazach przedpremierowych filmu Młodość.

Co my teraz zrobimy? Film Młodość opowiada historię dwójki przyjaciół, ludzi sukcesu i znamienitych postaci w świecie kultury. Panowie przebywają w sanatorium i rozmyślają nad swoim losem ? jeden nie chce wrócić do zawodu dyrygenta, drugi pobudzony artystyczną weną pisze scenariusz do swojego ostatniego filmu. Obaj jednak są nieszczęśliwi i próbują odnaleźć tę iskrę, która rozświetli drogę i udowodni im, że to nie jest jeszcze czas na umieranie.

Projekcje przedpremierowe filmu Młodość na ekranach wybranych kin Cinema City już 15 września. Film również od 18 września we wszystkich kinach sieci w Polsce.

Pokazy przedpremierowe filmu Młodość: Warszawa Arkadia 20:30 Warszawa Mokotów 20:00 Warszawa Promenada 20:00 Warszawa Sadyba 18:30 Kraków Bonarka 20:15 Poznań Kinepolis 20:30 Katowice Silesia 18:50 Toruń Czerwona Droga 19:50 Bydgoszcz 20:00 Gliwice 19:20 Łódź 20:00

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz