Double trouble? – „Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz”

Nieszczęścia może i chodzą parami, ale na pewno nie w tych przypadkach. Wystarczy wspomnieć braci Jean-Pierre i Luca Dardenne, dwukrotnych zdobywców Złotej Palmy w Cannes; Joela i Ethana Coenów, laureatów czterech Oscarów?, czy rodzeństwo Wachowskich, którzy stworzyli trylogię ?Matrix?.

Do tego zacnego grona zaliczyć można również reżysersko-producencki duet braci  Russo, odpowiedzialny za drugą odsłonę przygód Kapitana Ameryki ? ?Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz? (premiera 26 marca). Panowie mają na swoim koncie cieszące się uznaniem krytyków i wielokrotnie nagradzane seriale ?Bogaci bankruci? i ?Community?. Propozycję zanurzenia się w świecie Marvela przyjęli  z ogromnym entuzjazmem:

Decyzje artystyczne podejmowane w studiu Marvela zawsze uważaliśmy za ciekawe i inspirujące. Znaleźliśmy się na liście kandydatów na reżyserów bez specjalnych zabiegów i wysiłków. Dowodzi to, że w sferze kreatywnej Marvel chce dopuszczać do głosu twórców spoza mainstreamu ? mówi Anthony Russo.

Chcieliśmy, aby nasz Kapitan był bardzo intensywny? ? tłumaczy Anthony Russo. ?Uwielbiam dreszcz emocji w kinie, uwielbiam porywające filmy, na których dopiero w połowie orientuję się, że nie zjadłem jeszcze popcornu. Uważam to za najlepsze doświadczenia kinowe. Wchodzi się w coś emocjonalnie i całkowicie temu poświęca. Mam nadzieję, że właśnie coś takiego udało nam się stworzyć ? idealne połączenie filmu o superbohaterach z realistycznym thrillerem politycznym.

Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz jest bez wątpienia najodważniejszą produkcją, jaką studio Marvel zrealizowało do tej pory ? przekonuje Joe Russo.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]http://www.youtube.com/watch?v=p19skaXIUbM[/youtube]

?Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz? pojawi się w kinach już 26 marca. W rolach głównych zobaczymy Chrisa Evansa, Scarlett Johansson, Roberta Redforda i Samuela L. Jacksona.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz