Don Jon tylko dla kobiet!

We wtorek 5 listopada w ramach projektu ?Kino na obcasach? odbędzie się pokaz komedii ?Don Jon? z Josephem Gordonem-Levittem oraz Scarlett Johansson w rolach głównych.

5 listopada podczas ?Kina na obcasach?, jego uczestniczki będą mogły obejrzeć 10 dni przed premierą przebojową komedię ?Don Jon?, w której Joseph Gordon-Levitt wciela się w przystojnego seksoholika, a Scarlett Johansson jest niepoprawną romantyczką. O tym jak potoczą się ich losy po spotkaniu i czy będzie to love story z happy endem panie uczestniczące w listopadowym spotkaniu w ramach cyklu ?Kino na obcasach? dowiedzą się jako pierwsze.

Bilety na listopadowe Kino na obcasach już dziś można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Plan wieczoru kolejnego w tym miesiącu Kina na obcasach można znaleźć na http://multikino.pl/pl/wydarzenia/kobiety/kino-na-obcasach-don-jon/

Partnerami listopadowego Kina na obcasach są: Lancia Ypsilon oraz Kinder Bueno.

O projekcie: Kino na Obcasach to wyjątkowy projekt stworzony wyłącznie dla Pań, którym proponujemy wspólne spotkania w Multikinie raz w miesiącu we wtorek o godz.: 20:00. Przed każdym seansem wraz z Partnerami projektu organizowane są różnego rodzaju atrakcje dodatkowe dla Pań.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz