Dominika Kluźniak ma nowego adoratora

Znana z serialu ?M jak miłość?, Dominika Kluźniak ma nowego adoratora ? Tymona. Z wielką werwą kibicuje mu w jego potyczkach na futbolowym boisku. Fani aktorki mogą jednak spokojnie odetchnąć ? to wszystko dzieje się jedynie na ekranie ? w filmie animowanym ?Piłkarzyki rozrabiają?, który zdążył już przyciągnąć do kin tłumy małych i dorosłych widzów.

?Dubbinguję postać charakternej dziewczynki, która ma na imię Zośka? ? tłumaczy aktorka. ??Nie ma wątpliwości, że będzie ona budzić podziw u młodszych kinomaniaczek. Potrafi walczyć o dobro nie tylko swoje czy najbliższego przyjaciela, ale także całego miasteczka. Dziewczynki z łatwością się w tej postaci odnajdą. Chłopcy również polubią tę animację, ponieważ opowiada o zmaganiach na boisku?. Aktorka przekonuje, że ?Piłkarzyki rozrabiają? to film, na którym doskonale będzie się bawić cała rodzina. ?To jest film dla wszystkich. Nie miałabym problemu, żeby zabrać na niego 6-letnie dziecko. Mimo że jego tematem jest walka dobra ze złem opowieść toczy się w zajmujący, pozbawiony agresji sposób?.

Dominice Kluźniak w dubbingu partneruje znakomity Jacek Bończyk (?Klopsiki kontratakują?,?Lorax?).Obok nich na ekranie usłyszymy inne gwiazdy polskiego dubbingu ? znanych jako pingwiny z Madagaskaru - Tomasza Lenartowicza i Grzegorza Pawlaka oraz rozsławionego jako król Julian ? Jarosława Boberka. Obok nich także Radosław Pazura (?Na tropie Marsupilami?) oraz kultowi komentatorzy sportowi - Dariusz Szpakowski i Tomasz Zimoch. Polską wersję językową filmu podkręcił Kuba Wecsile ( ?Kraina lodu?, ?Merida Waleczna?). ?Piłkarzyki rozrabiają? to pełna humoru opowieść o tym, że nikt nie rodzi się mistrzem, ale z niewielką pomocą każdy może spełnić swoje marzenia. To nie jest bajka o piłce nożnej i szukaniu w niej miejsca na cud. To przede wszystkim historia o przyjaźni i pokonywaniu trudności, przed jakimi stajemy w życiu. O tym, jak łącząc siły można stanąć do walki i odnieść zwycięstwo. Bohaterem filmu jest niepozorny chłopiec, który będzie musiał uratować swoje miasteczko przed niesympatycznym mistrzem piłki nożnej Kosmosem. W obliczu zagrożenia pomocną dłoń podadzą mu? piłkarzyki!

Figurki z jego ukochanej gry ożyją i stworzą drużynę, która rozegra decydujący mecz o przyszłość miasteczka. Dzięki małym, ale niezwykle rozgadanym i żywiołowym graczom chłopiec pozna siłę przyjaźni i współpracy, a także w końcu będzie musiał? dorosnąć. Czy zespół, który zbierze, będzie miał szansę wygrać z zawodowcami? Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe!

?Piłkarzyki rozrabiają? już w kinach!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz