Dolph Lundgren kontra Chuck Liddell w filmie „Więzienie w ogniu”. Polska premiera na Cineman VOD

12 stycznia serwis Cineman VOD udostępni premierowo film akcji "Więzienie w ogniu", z Dolphem Lungrenem i Chuckiem Liddellem w rolach głównych. Film będzie udostępniony przez dwa tygodnie, wyłącznie w ramach oferty Super Premium VOD.

"Więzienie w ogniu" opowiada historię Jacka Stone, byłego policjanta, który w tragicznych okolicznościach stracił bliskich. Jack nie wierzy już w wymiar sprawiedliwości, chce ją wymierzać sam. Organizuje napad na bank, ale jego celem nie jest rabunek. Stone chce się dostać za kraty, żeby być bliżej osławionego rosyjskiego gangstera - Balama (Chuck Liddell), który za kratami stworzył prawdziwe państwo w państwie. Jack ma tylko jeden cel: zniszczyć jego i jego przestępcze imperium.

Reżyserem filmu a zarazem autorem scenariusza jest John Lyde. W roli Jacka Stone wystąpił Matthew Reese, który jest też producentem "Więzienia w ogniu". Gwiazdą filmu jest Dolph Lundgren, weteran kina akcji mający gorących fanów, którzy pamiętają go z serii "Niezniszczalni" czy z kultowego już "Uniwersalnego żołnierza". Obok szwedzkiego twardziela w filmie wystąpił również były mistrz MMA Chuck Liddell, który wcielił się w postać Balama. To właśnie Liddell i Lundgren w znacznym stopniu przyczynili się do powstania widowiskowych scen walk, jakie rozgrywają się na terenie więzienia, w którym toczy się akcja filmu.

Kolejną premierą na Cineman VOD prezentowaną w ramach oferty Super Premium VOD będzie "Pionek", fascynująca historia pojedynku genialnego amerykańskiego szachisty Bobby'ego Fishera z radzieckim arcymistrzem Borisem Spasskim. Gwiazdą filmu jest Tobey Maguire, który zdobył popularność jako odtwórca Spidermana. Film zostanie udostępniony 26 stycznia i będzie można go oglądać przez dwa tygodnie od dnia premiery.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz