Dokument ?Jak zarobić na dilerce?? 5 marca w HBO2

W środę, 5 marca o godz. 22.00, w paśmie Bez cenzury odbędzie się premiera filmu dokumentalnego w reżyserii Matthew Cooke?a Jak zarobić na dilerce?, który w przewrotny sposób pokazuje system działania karteli narkotykowych.

Film prezentuje dziesięć odpowiedzi na pytanie zadane w tytule. Historia opowiedziana z perspektywy byłych handlarzy, policjantów, prawników i przedstawicieli show-biznesu  przestawia świat nielegalnego obrotu narkotykami i wskazuje kto, w warunkach obecnie funkcjonującego prawodawstwa, zarabia na tym procederze.

Ten dokument to kompleksowy obraz współczesnego narkobiznesu. Obraz jest dziełem Matthew Cooke?a (producent filmu Nastoletni paparazzo), który otrzymał za niego nagrodę specjalną Międzynarodowego Stowarzyszenia Dokumentalistów. Wśród osób, które prezentują w filmie swój pomysł na walkę z nielegalnym handlem narkotykami są m. in. laureatka Oscara Susan Sarandon, znany aktor Woody Harrelson oraz muzycy 50 Cent czy Eminem. Światowa premiera filmu odbyła się podczas Toronto International Film Festival. Obraz pokazywany był również na prestiżowych festiwalach Tribeca oraz Newport Beach.

Premiera dokumentu Jak zarobić na dilerce? odbędzie się 5 marca o godz. 22.00 w HBO2.

Film dostępny będzie również w serwisie HBO GO.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz