Dodatkowe nocne pokazy filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy w kinach IMAX!

Już 18 grudnia ekrany wszystkich kin IMAX przejmą bohaterowie filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. To bez wątpienia jeden z najbardziej oczekiwanych filmów ostatnich lat. Ponieważ zainteresowanie produkcją przeszło najśmielsze oczekiwania, Cinema City wychodzi naprzeciw potrzebom widzów i organizuje dodatkowe nocne pokazy w kinach IMAX ? 19 i 20 grudnia, o godz. 1:00!

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy to jedna z najbardziej oczekiwanych pozycji filmowych ostatnich lat. Historia George?a Lucasa wpłynęła na kinematografię tak mocno, że obecnie czekają na nią wszyscy fani kina, co widać po ogromnym zainteresowaniu widzów już ponad miesiąc przed ogłoszoną premierą. Cinema City wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów Gwiezdnych Wojen! Dodatkowe pokazy filmu odbędą się we wszystkich kinach IMAX o godzinie 1:00 w nocy - z piątku na sobotę (19 grudnia) oraz z soboty na niedzielę (20 grudnia). Kup bilet już dziś i spędź w kinie noc międzygalaktycznych wrażeń!.

Najnowsza produkcja studia LucasFilm to wydarzenie wyjątkowe. To uczta dla każdego widza, który ceni sobie niezwykłe kinowe wrażenia. Specjalista gatunku J.J. Abrams w swoim nowym filmie dołożył wszelkich starań, aby ta kultowa opowieść była wspaniałym widowiskiem. Zatrudnił do współpracy najważniejsze nazwiska na amerykańskim rynku. Na ekranie zobaczymy m.in. Harrisona Forda (Indiana Jones), Marka Hamilla (Gwiezdne wojny: Nowa Nadzieja), Adama Drivera (Dziewczyny), Oscara Isaaca (Ex Machina) czy Andy?ego Serkisa (Ewolucja Planety Małp). Dzięki ogromnym ekranom kin IMAX i laserowo kalibrowanemu dźwiękowi, odbiór filmu będzie absolutnie doskonały.

Cinema City i IMAX zapraszają wszystkich fanów, którzy nie mają jeszcze biletu do świata Mocy, Sithów, Jedi, Imperium i Republiki na dodatkowe pokazy filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy.

Film Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy już od 18 grudnia we wszystkich kinach IMAX (Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice, Poznań). Premiera produkcji także we wszystkich kinach sieci kin Cinema City oraz salach Škoda 4DX? (Warszawa, Kraków, Lublin).

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl/imax oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz