Dobry wróg to martwy wróg!

Już od dziś  na ekranach kin  film ?John Wick? - rasowe kino akcji. Ten film ma w sobie wszystko, co gwarantuje wielbicielom tego gatunku świetną zabawę i emocje na najwyższych obrotach.

?JOHN WICK?  łączy w sobie kilka elementów, bez których żaden film kina akcji nie mógłby istnieć.

Rozpierducha na maksa.

?John Wick? zaczyna ?dziać się? od pierwszych scen i tak jest już do finałowej sceny. Wybuchy, strzelaniny, pościgi, lejąca się krew to chleb powszedni. Plus zapach słodko-okrutnej zemsty wydobywający się z ekranu.

Bohater, którego nie da się zabić. I znielubić.

Z pozoru najnormalniejszy w świecie facet, który skrywa jednak w sercu mroczną tajemnicę. Lubimy go, nawet jeśli jest w stanie zabić pół miasta? bo przecież robi to w słusznej sprawie.

W roli Johna Wicka zabójczo przystojny Keanu Reeves. W ?Johnie Wicku? znowu powraca do formy znanej kinomanom z ?Matrixa? czy ?Speed?.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=C0BMx-qxsP4[/youtube]

Wróg potrzebny od zaraz.

Postać bez której główny bohater utraciłby sens życia. Jego alter ego. Są jak Dr Jekyll i Mr Hyde.

W ?Johnie Wicku? czarnym charakterem jest Viggo (Michael Nyqvist) - rosyjski mafiozo.

Dodatkowy atut - twórcy:

?John Wick? to debiut reżyserski Dawida Leitcha i Chada Stahelskiego. Obaj panowie działają od lat w branży filmowej jako? kaskaderzy. Leith zastępował wielokrotnie Brada Pitta (choćby w ?Fight Clubie?) i Jean-Claude Van Damme?a, Stahelski zaś Sylvestra Stallone (?John Rambo?) i Keanu Reevesa (w ?Constantine? i ?Matriksach?).

?Stylowy, brutalny, ale i bardzo dowcipny czarny kryminał, w którym trup ściele się gęsto, a prawo? Prawo i porządek nie istnieje. Najlepszy film akcji roku 2014.?

John Wick w kinach od 5 grudnia

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz