„Dobry Omen” – od 28 listopada na DVD

28 listopada do salonów sieci Empik w całej Polsce trafi wydanie DVD serialu "Dobry Omen" Książkę pod tym samym tytułem, której jest ekranizacją, napisali wspólnie pisarze fantasy Terry Pratchett i Neil Gaiman. Ukazała się drukiem w 1990 roku.

Azirafal to grymaśny Anioł. Crowley jest chuligańskim Demonem. Obaj są na Ziemi od ponad 6000 lat. Przez ten czas polubili to miejsce i wbrew wszystkim przeciwnościom, także siebie. Ale jest problem - Antychryst przybył na Ziemię, co oznacza, że świat, który zbyt polubili, skończy w płomieniach jeśli nie zdołają go uratować.
Ten szalenie pomysłowy i przezabawny serial śledzi losy Azirafala i Crowley’a, którzy łączą siły, próbując odnaleźć 11-letniego Antychrysta (i jego psa) i zapobiec Apokalipsie.
Nadciąga Armagedon - ale to nie musi być koniec świata! 

„Dobry Omen” jest nie tylko doskonałą ekranizacją powieści, ale również świetnym serialem fantastyczno-komediowym. Jest zabawny, inteligentny, barwny i z całą pewnością spełnia oczekiwania fanów Terry’ego Pratchetta. Jest w tym przede wszystkim zasługa obsady – Davida Tennanta i Michaela Sheena, którzy jako Anioł i Demon stworzyli duet doskonały.

Na ekranie zobaczymy również Frances McDormand (jako Boga opowiadającego całą historię), Jona Hamma (wcielającego się w rolę anioła Gabriela), Wojnę gra Mireille Enos („The Killing”), a Śmierć mówi głosem Briana Coxa („Deadwood”, „Sukcesja”).

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz