Dobrodusznynielot wyrusza w podróż w sali kinowej Škoda 4DX!

Jedna z najlepszych produkcji Blue Sky Studio od czasów Epoki Lodowcowej rozbłyśnie w sali Škoda 4DX? już 9 maja! Dobrze wszystkim znana papuga Blu, po raz kolejny będzie musiała sprostać ekstremalnym wyzwaniom. Główny bohater filmu Rio 2 założył rodzinę, nauczył się latać, a teraz pozna swoje korzenie. Wyruszcie razem z jego ekipą do Amazonii i poczujecie dzikość dżungli dzięki efektom kina 4D!

 

Wspaniała animacja

Już od 9 maja w sali Škoda 4DX? będzie można przemierzać dzikie tereny Brazylii razem z Blu i jego ekipą. Podczas seansów Rio 2 podmuchy wiatru i ruchome fotele wzniosą Was wysoko ponad Amazonię, a efekty zapachowe i świetlne pozwolą doświadczyć niebezpieczeństw tropikalnej dżungli. Cinema City Arkadia razem ze studiem Blue Sky zapraszają na najbardziej słoneczny, kolorowy i zabawny seans w tym roku. Razem z całą rodziną i wszystkimi bohaterami filmu Rio 2 przeżyjecie niesamowite chwile wzruszeń i grozy oraz poczujecie zew dzikiej przyrody wspomaganej wspaniałą technologią sali Škoda 4DX?.

http://kinoactive.pl/rio-2-rio-2-3d-2/Niezapomniana przygoda

W drugiej części przygód zwariowanej papugi, Blu to doświadczony mieszkaniec Rio i odpowiedzialny ojciec. Ma mnóstwo przyjaciół, żonę i ?niebieskie? dzieciaki. Czeka go jednak kolejne wyzwanie, do którego nie będzie na początku przekonany. Podróż do amazońskiej dżungli pozwoli mu ?rozwinąć skrzydła?, spotkać teściów i poznać swoje korzenie ? ale on jeszcze o tym nie wie!

Pokazy filmu Rio 2 w sali Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia już od 9 maja.

Film również we wszystkich 31 kinach Cinema City w Polsce od 9 maja w wersji 2D i 3D.

 Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz