Dobra lekcja dla panów, jak zdobyć kobietę! – wideo-wywiady z Basią Kurdej-Szatan i Aleksym Komorowskim!

 

?To będzie dobra lekcja dla panów, jak zdobyć kobietę. Albo czego nie robić, żeby jej nie odstraszyć.? Wideo-wywiady z Basią Kurdej-Szatan i Aleksym Komorowskim

Ona jest nazywana polską Kate Hudson, on łączy w sobie urok Hugh Granta, spojrzenie Roberta Pattinsona, charyzmę młodego Mela Gibsona i? niepokorną fryzurę Andrew Garfielda. W ?Dzień dobry, kocham cię?, najnowszej komedii twórców ?Śniadania do łóżka?, ?Nigdy w życiu!?, ?Tylko mnie kochaj? i ?Dlaczego nie!?, Basia Kurdej-Szatan i Aleksy Komorowski w hollywoodzkim stylu pokazują widzom, jak spotkać, zgubić i odnaleźć prawdziwą miłość.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=HHevFnKb_D0[/youtube]

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=TaDOwtNAyVE[/youtube]

?"Dzień dobry, kocham cię" to komedia omyłek, opowiadająca o grupie młodych ludzi, którzy szukają tego, co w życiu najważniejsze, czyli miłości. Każdy z nich prowadzi inny styl życia. Mój bohater, Szymon, jest lekarzem, pracuje w warszawskiej klinice, co pochłania praktycznie 100% jego czasu. Wszystko zmienia się, gdy przypadkiem wpada na Basię?? ? tak o filmie opowiada Aleksy Komorowski.

?Szymon jest niesamowicie przystojnym facetem, za którym szaleją wszystkie pielęgniarki w szpitalu. Jednak on wybiera przypadkowo spotkaną na ulicy dziewczynę? ? kontynuuje Kurdej-Szatan. ?Para od razu łapie ze sobą kontakt, rozumieją się, jakby znali się od lat. Na drodze do ich szczęścia staje Leon, kolega mojej bohaterki z podstawówki, który pojawia się znikąd, zaczyna ją adorować, osaczać. Basia w końcu mu ulega i decyduje się na ślub. Leon szuka żony, bo tatuś mu kazał, wszystko robi pod jego dyktando, nie jest sobą, nie robi tego, co czuje i to jest maksymalnie słabe. Osobiście nie chciałabym mieć takiego faceta.?

Filmowa para nie ma wątpliwości, że seans ?Dzień dobry, kocham cię? będzie atrakcyjnym przeżyciem dla widzów. ?Nasz film jest dla każdego, ponieważ opowiada o bardzo uniwersalnej sprawie, jaką jest miłość. To idealny wybór na chłodne listopadowe wieczory. Można się dobrze pośmiać, lekko wzruszyć, no i zobaczyć wielu wspaniałych aktorów? ? zachęca Komorowski. ?To będzie dobra lekcja dla panów, na temat tego jak zdobyć kobietę. Albo czego nie robić, żeby jej nie odstraszyć. Zatem jeśli nie macie kobiety, zapraszamy was do kin? ? dodaje Kurdej-Szatan.

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz