Długo oczekiwany film „Siódmy syn” na największym kinowym ekranie IMAX!

Siódmy syn to ekranizacja wspaniałej powieści o tym samym tytule, która została uznana za najlepszą prozę gatunku. Już 23 stycznia fani kina fantasy będą mogli przeżyć w IMAX wojnę pomiędzy magami, a potężnymi siłami zła. Dzięki zastosowanej nowoczesnej technologii przepełniona efektami specjalnymi produkcja nabierze jeszcze większego rozmachu!

Orson Scott Card to twórca serii powieści fantastycznych, które zdobyły najważniejsze nagrody, a jego Siódmy Syn uznawana jest za najlepszą książkę fantasy. W Polsce seria została wydana już w 1993 roku. Teraz filmowa adaptacja o tym samym tytule zachwyci fanów technologii IMAX, a także widzów zaznajomionych z twórczością autora. Produkcja Siódmy syn to obraz przepełniony pięknymi zdjęciami i niesamowitymi scenami walk. Pojawiają się w nim nie tylko magowie, ale także trolle, olbrzymy, smoki i cała masa innych przerażających demonów, którym czoła stawi główny bohater ? Tom Ward. W technologii IMAX widz będzie mógł z bliska zobaczyć każdy detal zbroi i oręża, którym posługiwać się będą żołnierze armii ciemności. Nieskazitelnie czysty obraz pozwoli oglądającym przeżyć z bliska potyczkę z leśnym trollem, a nowoczesny system dźwiękowy odda grozę czarnoksięskich batalii. Od 23 stycznia  największe widowisko fantasy w tym roku i sprawdź, jak Tom Ward zmieni świat jako Siódmy syn!

?Były nas tysiące, teraz pozostaliśmy tylko my??

?powiedział Mistrz Gregory do głównego bohatera w jednej ze scen filmu "Siódmy Syn". Produkcja opowiada o ostatnim pokoleniu wielkich mistrzów magii, którzy pilnowali porządku na świecie. Kiedy armia wymarła wojska ciemności przybierały na sile aż ich potęga stała się nie do pokonania. Nadszedł jednak czas, aby przechylić szalę zwycięstwa i wyszkolić ostatniego siódmego syna, który stanie się Stwórcą ? najsilniejszym magiem spośród siedmiu synów.

Premiera filmu "Siódmy syn" na ekranach kin IMAX w całej Polsce (Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań) już od 23 stycznia.

Premiera filmu Siódmy syn odbędzie się również w salach Škoda 4DX? (Cinema City Arkadia, Cinema City Bonarka) i wszystkich 31 kinach Cinema City w 3D i 2D, także od 23 stycznia.

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl/imax oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz