Długi weekend tylko z kinem Helios!

Kosmiczna wędrówka, miłosna przygoda, a może kino familijne? To wszystko czeka na Widzów w kinach Helios od 8 do 11 listopada. Nie siedźcie w domu, przyjdźcie do kina Helios i zobaczcie największe filmowe hity tej jesieni!

Długi weekend to doskonała okazja do spędzenia wolnego czasu w gronie rodziny oraz przyjaciół. Specjalnie na tę okazję ogólnopolska sieć kin Helios przygotowała dla swoich widzów super repertuar, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Razem z Matthew McConaughey?em będzie można odbyć kosmiczną podróż (?Interstellar?), a z Barbarą Kurdej-Szatan ? przeżyć romantyczną przygodę (?Dzień dobry, kocham Cię?). Oprócz tego wyświetlonych zostanie wiele innych filmów, nie zapominając o odjazdowych propozycjach dla najmłodszych widzów!

To nie wszystko? 11 listopada w Święto Niepodległości przypada ?Tani Wtorek?, dlatego bilety na wszystkie seanse będzie można kupić w super cenach! Ogólnopolska sieć Helios zaprasza do kin, tego nie można przegapić!

Rezerwacja oraz zakup biletów on-line dostępne są pod adresem: www.helios.pl. Szczegóły dotyczące seansów, zapowiedzi oraz aktualności w kinach sieci Helios można śledzić także w serwisie Facebook pod adresem: www.facebook.com/HeliosPolska.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz