Disney daje zielone światło produkcji pełnometrażowego filmu ?TINI ? El Gran Cambio de Violetta? z udziałem Martiny ?Tini? Stoessel, gwiazdy serialu ?Violetta?.

Disney ogłosił rozpoczęcie prac nad produkcją nowego, pełnometrażowego filmu p.t. ?Tini ? El Gran Cambio de Violetta?. Główną rolę powierzono Martinie ?Tini? Stoessel, która robi zawrotną karierę przede wszystkim jako gwiazda bijącego światowe rekordy popularności serialu Disney Channel ?Violetta?, ale również jako piosenkarka ze świeżo podpisanym kontraktem z wytwórnią Hollywood Records. Zdjęcia będą kręcone we Włoszech od jesieni tego roku. Za produkcję odpowiada Gloriamundi. Film wejdzie na ekrany kin na całym świecie wiosną 2016 r.

?Tini ? El Gran Cambio de Violetta? powstanie w hiszpańskiej wersji językowej, a następnie zostanie zlokalizowany na rynki całego świata. Film będzie nie lada gratką dla fanów Violetty, dostarczając im potężnej dawki muzyki, w tym premierowych piosenek, olśniewającej choreografii, wciągających wątków i intrygujących postaci. Produkcja opowie o losach Tini po przyjęciu roli w serialu telewizyjnym. Decyzja ta okaże się punktem zwrotnym w jej życiu. Violetta opuści swój dotychczasowy świat i samotnie wyruszy po całkowicie nowe doświadczenia. Wydarzenia z zaledwie jednego lata ? także te pozaekranowe ? zdefiniują ją zarówno jako osobę, jak i artystkę.

Tini tak komentuje ten film:?Jestem niezwykle podekscytowana perspektywą nakręcenia filmu pełnometrażowego i dokonania kolejnego kroku w mojej aktorskiej karierze wraz ze studiem Disneya?. Oprócz Tini w filmie wystąpią też inni aktorzy znani z serialu, tacy jak Meksykanin Jorge Blanco jako Leon, w którym podkochuje się Tini, Argentynka Mercedes Lambre jako przyrodnia siostra Violetty oraz Maria Clara Alonso jako Angie. W produkcji weźmie też udział wielu innych aktorów z całego świata.

Zrealizowane do tej pory trzy sezony serialu Violetta nadawanego przez Disney Channel okazały się hitem w ponad 130 krajach. O jego popularności świadczy choćby to, że tylko na 15 rynkach krajów Europy, Środkowego Wschodu i Afryki obejrzało go aż 37,5 miliona widzów w okresie od kwietnia do czerwca 2015 r.1 W Ameryce Łacińskiej oraz Europie Kontynentalnej przygody Violetty odniosły sukces nie tylko w telewizji, ale również w książkach, czasopismach i na innych polach. W skali światowej serial wygenerował ponad 1,4 miliarda odtworzeń na YouTube, a jego ścieżka dźwiękowa osiągnęła status multiplatyny ze sprzedażą ponad 2,8 miliona egzemplarzy. Do dnia dzisiejszego odbyły się dwie trasy koncertowe, na które bilety wyprzedano do ostatniego miejsca. Piosenek z Violetty wysłuchało na żywo prawie 2 miliony ludzi w 21 krajach w Europie i Ameryce Łacińskiej.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz