Denzel Washington i kino akcji na zupełnie nowym poziomie!

Jest byłym agentem CIA. W swoim życiorysie nie może pochwalić się wielkimi czynami, bo wykonywał pracę, której nikt nie chciał się podjąć. Ma dość takiego życia i w jednym dniu rzuca wszystko. Stara się prowadzić normalne życie, ale demony z przeszłości wracają. Już pod koniec września na ekrany kin IMAX trafi najnowszy thriller sensacyjny z Denzelem Washingtonem ? Bez litości.

Kinowa adaptacja

Bez litości jest kinową adaptacją popularnego serialu z lat 80. o tej samej nazwie. Wtedy w rolę głównego bohatera wcielił się Edward Woodward. Plany ekranizacji kultowego serialu istniały już kilka lat temu, ale znacząco przeciągnęły się w czasie. Reżyserem produkcji, która już 26 września wejdzie do kin IMAX, jest Antoine Fuqua, który w swoim dorobku ma takie filmy jak Dzień Próby, Strzelec czy Gliniarze z Brooklynu. Produkcja utrzymana jest w konwencji mocnego thrillera akcji, a producenci wierzą, że duet Fuqua ? Washington w jednym filmie, może przynieść kolejny ogromny sukces. Na największym kinowym ekranie IMAX, widzowie zobaczą wspaniałe sceny walki, niekończące się strzelaniny i męską ?demolkę? w krystalicznie czystej jakości obrazu!

Szukając odkupienia

Robert McCall (Denzel Washington) pomimo odejścia ze służb specjalnych nie może wieść normalnego życia ? stare demony dalej nie pozwalają mu zasnąć. Spotykając pracującą dla rosyjskich gangsterów Teri (Chloe Grace Moretz), duchy przeszłości wracają. Przemoc, proch strzelniczy, krew i walka wręcz znów staje się jego chlebem powszednim. Niewygodne pytania, krępujące sytuacje i buzująca adrenalina ? to wszystko czeka widzów filmu Bez litości od 26 września w IMAX!

Premiera filmu Bez litości odbędzie się 26 września (piątek) br. we wszystkich 31 kinach Cinema City. Seanse premierowe odbędą się w kinach IMAX i sali Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia również od 26 września.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz