Deadpool w kinach IMAX

12 lutego to data, na którą czekają nie tylko miłośnicy przygód bohaterów uniwersum Marvela, ale również fani rozrywkowego kina w najlepszym wydaniu. Właśnie wtedy, na największych kinowych ekranach IMAX będzie można zobaczyć film Deadpool, czyli opowieść o najbardziej zwariowanym ze wszystkich komiksowych bohaterów.

Deadpool to zdecydowanie jedna z najbardziej oryginalnych postaci uniwersum Marvela. Główny bohater Wade Wilson jest byłym żołnierzem sił specjalnych, który zostaje poddany szalonemu i nielegalnemu eksperymentowi. W jego wyniku, Wilson dostaje moc samouzdrawiania, co sprawia, że odtąd nazywany jest Deadpool. Niestety eksperyment sprawił, że światło dzienne ujrzało alter ego głównego bohatera, co w połączeniu z dość oryginalnym poczuciem humoru, daje mieszankę wybuchową. Od teraz, głównym celem Deadpoola staje się wymierzenie sprawiedliwości człowiekowi, który niemal zniszczył jego życie.

Magia kina IMAX Najnowszy film z uniwersum Marvela, to świetny pomysł na alternatywne spędzenie tegorocznych Walentynek. Miłość, jaką Deadpool, grany przez Ryana Reynoldsa, obdarza zabijanie, jest porównywalna do największych romansów w historii kina. Szalone akrobacje, pościgi i niezwykle efektowne strzelaniny zachwycą oko każdego widza. Ogrom wydarzeń wzmocni krystalicznie czysty obraz i laserowo kalibrowany dźwięk, które przeniosą widza w sam środek wydarzeń. Dzięki ogromnemu ekranowi kinoman zostanie niemal wchłonięty do zwariowanego świata Deadpoola. Jak niemal w każdej produkcji, opartej na historiach Marvela, warto obejrzeć napisy końcowe, bo po ich zakończeniu czeka dodatkowa scena.

Premiera filmu Deadpool już 12 lutego we wszystkich kinach IMAX (Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice, Poznań), wszystkich kinach sieci Cinema City oraz salach ŠKODA 4DX? (Warszawa, Kraków, Lublin).

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl/imax oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz