De Niro i Efron z grubej rury

Zac Efron i Robert De Niro na ekranie spotkali się po raz pierwszy i jak na pierwszy raz jest to występ z ?grubej rury?.

Co Ty wiesz o swoim dziadku? to opowieść o bardzo nietypowej relacji wnuczka i dziadka.

Był już m.in. Wściekłym Bykiem, Taksówkarzem i Ojcem Chrzestnym. Za piękne sierpowe i przebiegłe mafijne rozgrywki nagrodzony został Oscarami. Wielokrotnie do tej nagrody nominowany, m.in. za role w Taksówkarzu, Łowcy Jeleni czy Poradniku pozytywnego myślenia. De Niro nie postawił jeszcze ?kropki nad i? i szykuje się do ról w kolejnych filmach. Jego talent aktorski możemy podziwiać w Joy (aktualnie na ekranach), a za niedługo znowu wróci do bokserskiego świata w filmie Hands of Stone. Dick Kelly to zrozpaczony wdowiec, który kocha? seks, zabawę i pragnie odmienić życie wnuczka.

Efron ślicznie śpiewał i tańczył w High School Musical, podczas Sylwestra w Nowym Jorku spełniał marzenia i rozkręcał imprezy z okrzykiem We Are Your Friends. Droga do nagród Akademii ciągle przed nim, ale to nie znaczy, że nie ma swoim koncie sukcesów. Wielokrotnie nagradzany Złotym Popcornem (nagrody MTV) oraz nagrodami Teen Choice. Jason Kelly to ułożony narzeczony, który jest poważnym prawnikiem. Ładnie ubrany z nienagannymi manierami. Czy jest szczęśliwy?

Co Ty wiesz o swoim dziadku?

Premiera 22 stycznia 2016

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz