Dan Stevens ukrywa tajemnicę. Polski plakat „Gościa”

David przyjeżdża do małego amerykańskiego miasteczka po to, by zaopiekować się rodziną zmarłego przyjaciela. Jego wizyta u państwa Peterson zbiega się jednak w czasie z serią niewyjaśnionych zniknięć w sąsiedztwie. Co tak naprawdę Petersonowie wiedzą o swoim gościu? Jaką tajemnicę ukrywa ten mężczyzna? Thriller "Gość" trafi do kin 31 października, a już teraz zobacz odtwórcę głównej roli, Dana Stevensa, na polskim plakacie filmu.

"Gość" to trzymający w napięciu, ale też zapewniający dużą dawkę rozrywki, thriller w reżyserii Adama Wingarda i na podstawie scenariusza Simona Barretta, czyli duetu odpowiedzialnego za takie przeboje, jak "Następny jesteś ty" oraz "A Horrible Way to Die".

Gwiazdą filmu jest Dan Stevens, znany doskonale z obsypanego nagrodami serialu "Downton Abbey" i z mrocznego thrillera "Krocząc wśród cieni". W obsadzie "Gościa" znaleźli się również Maika Monroe ("Bling Ring", "Labor Day", "At Any Price"), Brendan Meyer ("Mr. Young"), Sheila Kelley ("Plotkara"), Leland Orser ("Siedem") oraz Lance Reddick ("Prawo ulicy").

Film uzupełnia przebojowa ścieżka dźwiękowa, na której znalazły się kawałki legendarnych kapel z lat 80., takich jak Love and Rockets, The Sisters of Mercy, Clan of Xymox, ale też nostalgiczne synthpopowe brzmienia, które przywodzą na myśl soundtrack do filmu "Drive" Nicolasa Windinga Refna.

"Gość" w kinach 31 października

Źródło:materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz