O czym marzy księżna Kate, a co onieśmiela księcia Karola! Polski plakat filmu „Randka z królową”

O czym marzy księżna Kate, a co onieśmiela księcia  Karola

Wiele dziewczyn marzy o tym, by być księżniczką. Za to niektóre księżniczki oddałoby wszystko by porzucić dworską etykietę, zrzucić tiarę i zostać zwyczajną dziewczyną, choć na jedną noc. I z myślą o tych marzących już 3 lipca w kinach komedia ?Randka z królową? - naładowana romantyczną energią opowieść o prawdziwych księżniczkach, z których jedna jest rozważna, a druga romantyczna. Elżbieta II i jej siostra Małgorzata, w pewną majową noc, łamiąc sobie głowy i obcasy, próbują złamać męskie serca. Jesteśmy pewni, że z ukrycia bohaterkom kibicuje sama księżna Kate, a książę Karol czerwieni się ze wstydu, widząc co w młodości wyprawiała jego mama.

?Randka z królową? to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami ?kobieca wersja Jak zostać królem? - podaje magazyn Variety. Elżbieta i jej młodsza siostra Małgorzata wymykają się z oficjalnego przyjęcia w hotelu Ritz w Londynie. Podekscytowane ruszają w miasto. Kiedy Małgorzata znika w tłumie wraz z grupą świętujących kapitanów marynarki, Elżbieta wpada (dosłownie!) w ramiona młodego lotnika ? Jacka. Zderzenie odmiennych światów tej nietypowej pary doprowadza do serii zabawnych pomyłek. Szczególnie, że Jack nie wie kim jest Elżbieta, ona zaś nie zna jego tajemnicy.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=LftvXbAnBwc[/youtube]

Reżyser przekonuje, że film łączy w sobie realizm z odrobiną fantazji. ?Randka z królową jest w pewnym sensie bajką opowiedzianą na odwrót. Księżniczki wychodzą z pałacu i zanurzają się w magicznym świecie tłumu zwykłych ludzi?.

?Randka z królową? w kinach od 3 lipca!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz