Czy „Zaginiona dziewczyna” uszczęśliwi króla komedii??Jak dogonić szczęście?

Premiera polskiego zwiastuna komedii ?Jak dogonić szczęście?

O tym, że życie jest jak pudełko czekoladek, wiadomo od dawna. Czym jednak jest szczęście? I jak można je? dopaść? Odpowiedzi na te pytania poszukają bohaterowie ujmującej pozytywną energią komedii ?Jak dogonić szczęście?. W obsadzie ekranizacji międzynarodowego bestsellera François Lelorda występują, m.in.: brytyjski król humoru ? Simon Pegg, faworytka najbliższych Oscarów za rolę w ?Zaginionej dziewczynie" Rosamund Pike, Leon zawodowiec ? Jean Reno, gwiazda hitu ?Mamma Mia" ? Stellan Skarsg?rd, laureat Oscara Christopher Plummer i nominowana do Oscara Toni Collette. Film trafi na polskie ekrany 14 listopada, a widzowie ? jak zapewnia serwis ComingSoon.net ? ?nie przestaną się śmiać nawet po wyjściu z kina?!

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=RqxIN4Kjo5c[/youtube]

Hector (Simon Pegg) jest psychiatrą. Praca przynosi mu coraz mniej satysfakcji, gdyż nie potrafi sprawić, aby jego pacjenci poczuli się szczęśliwi. Pewnego dnia porzuca wygodne życie, prosi partnerkę (Rosamund Pike) o ?urlop? i wyrusza w samotną podróż w poszukiwaniu prawdziwego szczęścia. Hector zwiedzi cały świat, od Paryża, przez Chiny, Afrykę aż do Stanów Zjednoczonych, a jego podróż będzie pełna zabawnych przygód, egzotyki i niebezpieczeństw.

Media o filmie:

?Ten film uczyni cię szczęśliwym? Chicago Sun-Times ?Lepszy od ?Jedz, módl się, kochaj? At the Movies ??Jedz, módl się, kochaj? w męskim wydaniu? 3AV ?Będziecie się śmiać i wzruszać? ScreenRant ?Sama słodycz? Seattle Times ?Nie przestaniecie się śmiać nawet po wyjściu z kina? ComingSoon.net ?Simon Pegg w roli wartej nagród? JoBlo's Movie ?Skutecznie rozbawia? Independent ?Ciepły i autentycznie zabawny? Hello!

?Jak dogonić szczęście? w kinach od 14 listopada

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz