Czy Christoph Waltz lubi ubrania z chińskiego bazaru? Zobacz „making of” filmu „Teoria wszystkiego” Terry’ego Gilliama

W pierwszym fragmencie reżyser wyznaje skąd wziął pomysł na swoje najnowsze dzieło opowiadające o człowieku, który chce uciec od hałasu świata i od bombardujących go wszechobecnych reklam. Odgrywający główną rolę Christoph Waltz ujawnia dlaczego zgodził się zagrać w ?Teorii wszystkiego? i jak udało mu się z ponurej, antypatycznej postaci stworzyć bohatera, do którego publiczność żywi sympatię. Wszyscy aktorzy - David Thewlis i Lucas Hedges ? odkreślają, jak wspaniała przygodą jest praca z Terrym Gilliamem, który pozwala im popuścić wodze wyobraźni, eksperymentować i chętnie korzysta z podrzucanych mu pomysłów.

[vimeo height="HEIGHT" width="WIDTH"]http://vimeo.com/95749424[/vimeo]

W drugim fragmencie ekipa filmowa opowiada o pracowitości Terry?ego Gilliama i o tym, jak bardzo zainteresowany jest każdym aspektem sztuki filmowej, od efektów specjalnych po kostiumy. Współpracownicy podkreślają jednak, że ? głównie dzięki montypythonowskiemu poczucu humoru ? praca z reżyserem to sama przyjemność.

[vimeo height="HEIGHT" width="WIDTH"]http://vimeo.com/95751927[/vimeo]

Ostatni fragment skupia się na futurystycznych kostiumach, wykreowanych od zera specjalnie na potrzeby ?Teorii wszystkiego?. Okazuje się, że moda przyszłości jest na wyciągnięcie ręki i całkiem niedroga ? wystarczy mieć w pobliżu dobrze zaopatrzony chiński bazar.

[vimeo height="HEIGHT" width="WIDTH"]http://vimeo.com/95751381[/vimeo]

"Teoria wszystkiego" w kinach od 23 maja 2014

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz