Cztery filmy premierowo na ekranach kin sieci Multikino

Już 15 maja w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo cztery filmy: komedię muzyczną ?Pitch Perfect 2?, melodramat ?Wiek Adaline? producentów ?Za wszelką cenę?, komedię ?Gorący pościg? Anne Fletcher (?Narzeczony mimo woli?) oraz dokument o Janie Pawle II ?Apartament?, zawierający nigdy wcześniej nie publikowane materiały.

Ślicznotki z The Barden Bellas wracają, by znokautować świat w drugiej części przebojowej komedii ?Pitch Perfect?, opowiadającej o grupie uroczych, cóż, nieudacznic, które kiedy łączą siły, zamieniają się w znakomity zespół wokalny. Mijają trzy lata od kiedy Bellas - pierwszy dziewczęcy zespół, który wygrał najważniejszy amerykański konkurs wokalny - pokazały światu nową jakość wokalu i niepodrabialny styl. Kiedy jednak, w obliczu skandalu, zabroniono im udziału w kolejnym konkursie, trzykrotne czempionki boją się, że tym razem straciły charakterystyczną dla nich harmonię. Została im ostatnia szansa, by udowodnić, że zasłużyły na mistrzowski tytuł. Bellas decydują się stanąć w szranki z międzynarodowymi grupami wokalnymi podczas Światowych Mistrzostw A Capella w Kopenhadze. Wbrew wielkiej presji i ogromnemu stresowi, dziewczyny sięgną po siostrzany GIRL POWER, by pokazać, kto tu rządzi. W filmie ponownie zobaczymy aktorki, z których pierwsza część uczyniła międzynarodowe gwiazdy, m.in.: Annę Kendrick, Rebel Wilson i Brittany Snow.

Producenci ?Za wszelką cenę?, ?Elegii? oraz ?Uciekającej panny młodej? przedstawiają zrealizowaną z wielkim rozmachem romantyczną epopeję o miłości, przyjaźni i poszukiwaniu swego miejsca... w czasie. ?Wiek Adaline? zachwyca stroną wizualną za sprawą zdjęć Davida Lanzenberga i oszałamiających kostiumów Gucciego. Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline (Blake Lively - ?Savages?) jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To, co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności, z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując i zmieniając tożsamość, traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek. To życie jest fantastycznie wręcz interesujące, kolorowe, niezwykłe, ale także bardzo samotne. W końcu Adaline znajduje miłość, dla której warto wyrzec się nawet nieśmiertelności. Ale czy to możliwe?

Komedia ?Gorący pościg? Anne Fletcher (?Narzeczony mimo woli?) to popisowy występ dwóch zupełnie różnych aktorek: latynoskiej seksbomby Sofii Vergary (?Casanova po przejściach?), czterokrotnie nominowanej do prestiżowej nagrody Emmy za drugoplanową rolę kobiecą w serii komediowej ?Współczesna rodzina?, oraz laureatki Oscara Reese Witherspoon (?Spacer po linie?, ?Legalna blondynka?). Poznajcie najseksowniejszego świadka koronnego w historii mafii i jej totalnie nieogarniętą policyjną obstawę. Ten ekscentryczny duet trudno traktować poważnie, ale ich zeznania mogą zaprowadzić szefa kolumbijskiego kartelu za kraty. Czy dotrą przed sąd w jednym kawałku? Łatwo nie będzie, bo w pościg rusza bezwzględna mafia i skorumpowani gliniarze. Nowicjuszka w mundurze i latynoska seksbomba będą musiały dokonać niemożliwego - dogadać się. Jeśli im się to uda, przestępcy będą bez szans. Żaden z nich nie jest gotowy na starcie z kobiecą logiką! Komediowy pościg pełen gagów i niespodziewanych zwrotów akcji zostawia w tyle nawet przebojowych ?Millerów?.

?Apartament? to nowy film producentów wielkiego przeboju polskich kin - ?Świadectwa?, w którym zobaczymy niezwykłe, nigdy wcześniej nie publikowane materiały, pokazujące prywatne oblicze Jana Pawła II. ?Apartament? daje widzom niepowtarzalną szansę poznania Papieża Polaka takim, jakim znało go tylko kilku najbliższych przyjaciół i współpracowników. W filmie wykorzystano niezwykłe, nie publikowane do tej pory materiały wideo, stanowiące zapis prywatnych wyjazdów, rozmów i spotkań Jana Pawła II. W filmie usłyszymy - między innymi - wspomnienia kardynała Stanisława Dziwisza, wieloletniego sekretarza i przyjaciela Ojca Świętego, który towarzyszył mu przez prawie 40 lat - począwszy od czasów krakowskich, aż do ostatnich dni w Watykanie, Arturo Mari - osobistego fotografa Jana Pawła II, a także ochroniarza Egildo Biocca oraz innych ludzi, którzy mieli okazję poznać Ojca Świętego w mniej oficjalnych okolicznościach, podczas Jego prywatnych wędrówek i urlopów. Narratorem filmu jest dziennikarz TVP Piotr Kraśko. Muzykę skomponował Radzimir Dębski.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz