Człowiek-Pająk wraca do Cinema City!

Jeden z najsłynniejszych superbohaterów w świecie komiksów pojawi się po raz kolejny na dużym ekranie. Odświeżony, urealniony, ambitny i przede wszystkim fantastycznie zrealizowany. Cinema City gorąco zaprasza na premierowe odrodzenie Spider-Mana!

Z rozmachem? Kiedy w latach 60. ukazał się pierwszy komiks o Spider-Manie, szybko zaskarbił sobie czytelników wydawnictwa Marvel. Wreszcie pojawił się bohater, który jest wygadanym, niekoniecznie rozgarniętym młodzieniaszkiem ? z takimi samymi problemami jak każdy licealista w Nowym Jorku ? mówili jego czytelnicy. W wyniku ugryzienia zmutowanego pająka, Peter Parker otrzymał od natury dar, który szybko przerodził się w brzemię i nadał niezwykłej głębi całej historii o Człowieku-Pająku. Niesamowity Spider-Man. Niesamowite widowisko Przygody superbohatera wielokrotnie były inspiracją dla innych twórców. Po trylogii Sama Raimi, słynny ?pająk? został jednak trochę zapomniany w świecie filmowym. Ponownie ożył za sprawą Marca Webba, który odmienił go nie tylko w oczach krytyków. Pierwsza część Niesamowitego Spider-Mana zrobiła ogromne wrażenie na ortodoksyjnych fanach tej postaci i zachwyciła widzów na całym świecie. W tym roku czas na ciąg dalszy jego przygód!

Rewelacyjny scenariusz i bajeczne efekty specjalne to tylko kilka plusów produkcji Marca Webba. Na ekranie zobaczymy także plejadę gwiazd młodego pokolenia: Andrew Garfield (Spider-Man/Peter Parker), Dane DeHaan (Harry Osborn/Green Goblin) i Emma Stone (Gwen Stacy). Towarzyszyć im będą znane już i nagradzane nazwiska m.in. Jamie Foxx (Max Dillon/Electro) i Paul Giamatti (Aleksei Sytsevich/Rhino). "Niesamowity Spider-Man 2" to wspaniała komiksowa produkcja, która porwie w Cinema City nie tylko fanów gatunku. ?Spider-Man w Twoim mieście!? Bycie superbohaterem to nie tylko latanie na pajęczynie i wzrok zakochanych fanek. To także ogromna odpowiedzialność za swoje czyny, a także gotowość do zwalczania superzłoczyńców. Dlatego Cinema City przygotowało dla najmłodszych konkurs, w którym będzie można wygrać strój tego superbohatera. Zadaniem konkursowym jest narysowanie przygód Spider-Mana w swoim mieście ? najlepsi twórcy otrzymają jedyny w swoim rodzaju ubiór, który pomoże im walczyć ze złem na własnym podwórku! Konkurs startuje 25 kwietnia i potrwa do 15 maja. W tym czasie najmłodsi fani filmu wraz ze swoimi opiekunami mogą zostawiać u menadżera kina swoje prace konkursowe. Dla nich też przygotowaliśmy specjalną wersję "Niesamowitego Spider-Mana 2" z dubbingiem!

Premiera filmu "Niesamowity Spider-Man 2" we wszystkich 31 kinach Cinema City w 2D i 3D, już 25 kwietnia.

Premiera filmu również w sali Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia, oraz w technologii 3D na ekranach kin IMAX w całej Polsce (Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań) także od 25 kwietnia.

Źródło: informacja nadesłana


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz