?Człowiek i nadczłowiek? z Ralphem Fiennesem z National Theatre 6 sierpnia w Multikinie!

British Council i Multikino zapraszają na retransmisję spektaklu ?Człowiek i nadczłowiek?. Sztukę w ramach cyklu ?Scena brytyjska na dużym ekranie? będzie można zobaczyć ponownie 6 sierpnia w Multikinie w 8 kinach sieci.

?Człowiek i nadczłowiek? to spektakl na podstawie dramatu George?a Bernarda Shawa o tym samym tytule, w roli głównej zobaczymy nominowanego do Oscara Ralpha Fiennes?a (Angielski Pacjent, Lista Szindlera, Wichrowe Wzgórza). Sztuka będąca połączeniem komedii romantycznej, epickiej opowieści i powiastki filozoficznej zadaje fundamentalne pytanie o to jak współcześnie żyjemy.

Autor: Na podstawie dramatu George?a Bernarda Shawa o tym samym tytule. Reżyseria: Simon Godwin W roli głównej: Ralph Fiennes czas trwania: nie dłużej niż 180 min. (materiały dodatkowe, spektakl oraz jedna przerwa ok 20 min.)

Spektakl zobaczymy 6 sierpnia 2015 o godzinie 19:00 w 8 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź (Silver Screen), Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady Wrocławskie oraz Zabrze.

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami.

Bilety: 35 zł ? normalny 30 zł ? ulgowy (Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy) lub z kuponem z magazynu Multikino & Gala lub z kuponem z magazynu Sens (na rynku od 19 lutego). 25 zł ? bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz