?Człowiek i nadczłowiek? z National Theatre 18 czerwca w Multikinie!

British Council i Multikino zapraszają na retransmisję spektaklu ?Człowiek i nadczłowiek?. Sztukę w ramach cyklu ?Scena brytyjska na dużym ekranie? będzie można zobaczyć 18 czerwca w Multikinie w 17 kinach sieci Multikino.

Człowiek i nadczłowiek to spektakl na podstawie dramatu George?a Bernarda Shawa o tym samym tytule, w roli głównej zobaczymy nominowanego do Oscara Ralpha Fiennes?a (Angielski Pacjent, Lista Szindlera, Wichrowe Wzgórza). Sztuka będąca połączeniem komedii romantycznej, epickiej opowieści i powiastki filozoficznej zadaje fundamentalne pytanie o to jak współcześnie żyjemy.

Autor: Na podstawie dramatu George?a Bernarda Shawa o tym samym tytule. Reżyseria: Simon Godwin W roli głównej: Ralph Tiennes więcej informacji (w tym pełna obsada): http://ntlive.nationaltheatre.org.uk/productions/49348-man-and-superman czas trwania: nie dłużej niż 180 min. (materiały dodatkowe, spektakl oraz jedna przerwa ok 20 min.)

Spektakl zobaczymy 18 czerwca 2015 o godzinie 19:00 w 17 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk,Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie oraz Zabrze.

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami.

Bilety: 35 zł ? normalny 33 zł ? normalny dla 4 lub 5 osób w kasie kina 31 zł ? normalny dla 6 lub więcej osób w kasie kina 30 zł ? ulgowy (Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy) lub z kuponem z magazynu Multikino & Gala lub z kuponem z magazynu Sens (na rynku od 19 lutego). 28 zł ? ulgowy dla 4 lub 5 osób w kasie kina 26 zł ? ulgowy dla 6 lub więcej osób w kasie kina 25 zł ? bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz