„Człowiek mafii” z Robertem De Niro – polska premiera VOD jednocześnie z premierą kinową w USA!

13 listopada - jednocześnie z amerykańską premierą kinową - serwis Cineman VOD udostępni najnowszy film producentów "Bogów ulicy" i "Ocalonego" - z dwukrotnym laureatem Oscara Robertem De Niro w jednej z głównych ról.

Pracownik kasyna Vaughn (Jeffrey Dean Morgan) wszelkimi sposobami stara się zdobyć pieniądze na leczenie śmiertelnie chorej córki. Gdy jego szef Frank "Pope" (Robert De Niro) odmawia mu pożyczki, w akcie rozpaczy decyduje się obrabować prowadzone przez niego kasyno. Łupem Vaughn i jego kumpla Coxa (Dave Bautista) padają 3 miliony dolarów. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem, w trakcie ucieczki mężczyźni porywają miejski autobus, a jadących nim pasażerów biorą jako zakładników. Rusza obława policyjna, ale także Pope nie zamierza odpuścić wykradzionej kasy.

Producentami filmu są Randall Emmett i George Furla , znani z produkcji takich tytułów jak "Bogowie ulicy" "John Rambo" czy "Ocalony". Ich recepta na ten film była prosta. Po pierwsze Robert De Niro, po drugie świetnie zaplanowany i spektakularny rabunek, a po trzecie szaleńcza ucieczka porwanym autobusem. Całość wyreżyserował Scott Mann ("Turniej"), a oryginalny scenariusz napisał Stephen Cyrus Sepher. Film, dzięki szybkim zwrotom akcji, mającym swoje odzwierciedlenie w dynamicznym montażu, jest porównywany do przebojowego "Ocean's Eleven".

Bardzo ciekawa jest również obsada aktorska. Robert De Niro ponownie wciela się w rolę gangstera, który twardą ręką rządzi światem przestępczym. Jeffrey Dean Morgan ("Watchmen. Strażnicy", "Chirurdzy") i Dave Bautista ("Strażnicy galaktyki", "Spectre") wcielają się w głównych organizatorów skoku. Obok nich w filmie pojawia się Kate Bosworth ("Superman: Powrót") oraz mistrzyni MMA Gina Carano ("Szybcy i wściekli 6").

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz