Czesław Mozil na planie komedii! Zobacz teaser ?Szkoły uwodzenia Czesława M.?

W Świnoujściu trwają zdjęcia na planie komedii ?Szkoła uwodzenia Czesława M.? w reżyserii Aleksandra Dembskiego. Twórca, wspólnie z Moniką Franczak, jest również autorem scenariusza . W roli głównej występuje Czesław Mozil. Film trafi na ekrany kin w październiku 2016 roku.

Szkola.uwodzenia_fot.R.Jaworski

?Szkoła uwodzenia Czesława M.? to historia popularnego muzyka, który niespodziewanie porzuca życie warszawskiego celebryty. Czesław M. przypadkiem trafia do Świnoujścia. Poznaje Adama i Zygmunta, byłych stoczniowców, którzy próbują rozkręcić własny biznes. Wspólnie wymyślają plan pozornie doskonały: postanawiają otworzyć pierwszą na Wybrzeżu szkołę uwodzenia dla mężczyzn. Czy dzięki niej w końcu osiągną wymarzony sukces? Film Aleksandra Dembskiego jest ciepłą i optymistyczną historią o poszukiwaniu szczęścia i własnej drogi. To komedia o zaskakujących konsekwencjach życiowych wyborów z oryginalną ścieżką dźwiękową. W roli głównej zobaczymy Czesława Mozila.

Reżyser i scenarzysta filmu, Aleksander Dembski, tak opowiada o tym, jak doszło do współpracy z muzykiem: Rok temu, pracując nad scenariuszem, zastanawiałem się, kto byłby odpowiedni do roli awanturnika, pijaka i kobieciarza, którego na dodatek wszyscy kochają. Ktoś wtedy zadzwonił do mnie i mówi: ?Widziałeś? Mozil mówił na Pudelku, że chciałby kiedyś zagrać w filmie?. Wtedy mnie olśniło. Nie znaliśmy się, ale zdobyłem do niego kontakt i zadzwoniłem. Czesław oczywiście nie odebrał nieznajomego numeru. Gdy już straciłem nadzieję, przyszedł sms: ?Kto dzwoni??. Odpowiedziałem: ?Aleksander Dembski, reżyser. Robię film o kobietach i alkoholu, chciałby cię zatrudnić?. Spotkaliśmy się. I tak się zaczęło.

SzkolaUwodzenia_fot.R.Jaworski

Czesław Mozil, wokalista, kompozytor i multiinstrumentalista, znany jest szerokiej publiczności jako lider polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa. Jego album ?Debiut? został dwukrotnie wyróżniony platynową płytą. Urodzony w Polsce i wychowany w Danii absolwent Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej to nie tylko osobowość artystyczna, ale i telewizyjna. W 2011 roku został jurorem w popularnym programie talent show ?X Factor?. Rolą tytułową w ?Szkole uwodzenia Czesława M.? debiutuje jako aktor pierwszoplanowy.

Aleksander Dembski za filmy ?Basia z Podlasia? i ?Kocham Cię jak Irlandię? został nagrodzony m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Nowe Horyzonty oraz Krakowskim Festiwalu Filmowym.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się 19 kwietnia w Warszawie. Za produkcję odpowiadają Agora S.A. oraz Match&Spark. Dystrybutorem filmu jest NEXT FILM.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz