Czesi zwariowali na punkcie ?Nimfomanki?!

Najnowszy film Larsa von Triera wzbudził w Czechach bardzo żywiołowe reakcje, ale mowy o skandalu być nie może. Nasi południowi sąsiedzi są dużo bardziej liberalni w kwestiach obyczajowych i czeska krytyka przyjęła ?Nimfomankę? wyjątkowo gorąco, ale bez niepotrzebnych sensacji. Co ciekawe w wielu tekstach określono najnowszego dzieło twórcy ?Antychrysta? jako ?erotyczną komedię?.

Dopisała też kinowa widownia. W premierowy weekend nad Wełtawą ?Nimfomankę? zobaczyło już 20 tys. widzów, a biorąc pod uwagę świetne recenzje i to, że ludzie chcą o filmie dyskutować, wynik ten na pewno znacząco się zwiększy. Jest więc szansa na największy kasowy przebój Larsa von Triera w Czechach. Na pewno pomoże ?Nimfomance? również to, że po wyjściu z kina wielu czeskich widzów postanowiło powtórzyć słynne zdjęcia promocyjne z bohaterami von Triera uchwyconymi w chwili rozkoszy i podzielić się nimi w mediach społecznościowych. Wcześniej takie zdjęcia zrobili też sobie duńscy krytycy filmowi.

?Nimfomanka?, inteligentna i prowokacyjna opowieść o kobiecie, która postanowiła podporządkować życie poszukiwaniu rozkoszy i erotycznego spełnienia, trafi do polskich kin już w najbliższy piątek, 10 stycznia. W filmie udział wzięła plejada gwiazd, takich jak Charlotte Gainsbourg (?Melancholia?), Shia LaBeouf (?Transformers?, ?Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki?), Uma Thurman (?Kill Bill?), Jamie Bell (?Billy Elliott?, ?Tintin?), czy Willem Dafoe (?Antychryst?).

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz