„Czerwony pająk”: mroczny thriller Marcina Koszałki na VOD

Wstrząsająca historia PRL-owskiego seryjnego mordercy polującego na ofiary w latach 60. XX wieku. Film jest debiutem fabularnym wielokrotnie nagradzanego MARCINA KOSZAŁKI (w tym Złote Lwy na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za ?REWERS? i ?PRĘGI?). Producent ?Czerwonego pająka? ma na koncie filmy ?W IMIĘ?? i ?BEJBI BLUES?, będące laureatami wielu prestiżowych nagród.

Czerwony pająk

Karol jest zwyczajnym nastolatkiem. Pochodzi z dobrego domu, odnosi sukcesy w sporcie, zakochuje się. Punktem zwrotnym w jego życiu jest moment, gdy przypadkiem zostaje świadkiem morderstwa. Kierowany ciekawością, zaczyna śledzić zabójcę. W ten sposób odkrywa ?potrzebę?, której istnienia nie był świadomy lub nie miał odwagi czy możliwości jej nazwać. Morderca okazuje się? weterynarzem (Adam Woronowicz). Karol wchodzi z nim w bardzo silną i emocjonalną relację mistrz ? uczeń. Weterynarz staje się jego nauczycielem w sztuce zabijania. Jednak gdy nadejdzie dzień próby, student stanie przed niezwykle trudnym wyborem.

[vimeo height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://vimeo.com/180563980[/vimeo]

W doborowej obsadzie:

Adam Woronowicz (Baby są jakieś inne), Małgorzata Foremniak (Pitbull), w rolach skrajnie odmiennych od ich dotychczasowych wizerunków Oraz Piotr Głowacki (11 minut), Julia Kijowska (Drogówka), Wojciech Zieliński (Służby specjalne).

Premiera VOD: 2 września 2016

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz